petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum kusuyor ne yapmam gerek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve derya26 tarafından 14 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. derya26

derya26 Member

Beğenileri:
    0
    bu sabahtan beri halsizdi.Kusmaya başladı ara ara kusuyor şimdi kafesinin altına indi.Dün hiçbir şeyi yoktu hatta aksine çok neşeliydi.Konuşuyordu şimdi bu halde ne yapmam gerek lütfen yardım edin.

2. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Cevap: Muhabbet kuşum kusuyor ne yapmam gerek

Yem değişikliği yapma, musluk suyu içme, cereyanda kalma ya da normalden farklı birsey oldu mu dün?

3. derya26

derya26 Member

Beğenileri:
    0

hayır hiçbir şey olmadı musluk suyu vermedim bugüne kadar hiç,yeminde de değişiklik yok ama dün hava baya soğuktu bugün de baya sıcaktı.Acaba hava değişiminden dolayı olmuş olabilir mi?

4. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53

Anladım musluk suyu verdiğinizi düşünmedim de banyoluktaki su öyleyse banyo yaparken içmiştir diye düşündüm. Hava değişimlerinde dengeleri bozulabiliyor evet. Diskisi hareketleri normalse bir sure takip edin birsey olduğunu sanmıyorum. Es istediklerinde de kusarlar oyuncaklarına ya da kafes tellerine. Daha tecrübeli arkadaşların da yorumunu bekleyin tabi

5. derya26

derya26 Member

Beğenileri:
    0

Teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş