Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Kusuyor :( :( :( :( :(

fehmi357

Yeni Üye
arkadaşlar sabah isal olmuştu daha önce ilaç vermiştim belirtileri vardı sonra bi bakdım boğluyomuş gibi kafasını çılgınca hareket ettirmeye başladı korktum noluyo diye sonra çıkardı ve üstünü felen iyice örterek petshopcu dayıya gittim bi ona danışıyım sonrada veterinere giderim diye adam orda baya canlı oldu hareket felen ediyordu adam baktı baya sonra şu an bişeyi yok dedi ilac kullandın mı diye sordu bende kullandım dedim onun yerine vitamini al dedi gittiği gün soğuktu o yüzden mi diye sordum muhtemel ondandı dedi ceyran da bırakma dedi vitaminini koydum ama artık kusarmı çok korkuyom bita olursa veterinere koşacam hemen ölmesini istemiyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yeni aldım birbirimize yeni yeni alışıyoduk :( :confused: :confused: :confused: :mad:

Son düzenleme:
İyi olsun derken vitamini de abartmayasın. Kusmasına dair bir şey diyemem. Ani ısı değişimleri kötü etkiliyor.

İyi olsun derken vitamini de abartmayasın. Kusmasına dair bir şey diyemem. Ani ısı değişimleri kötü etkiliyor.

yok kardeş bartmam zaten korkuyorum internettende baktım oradada soğuktan olur yazıyor iyileşir mi bu korkuyum diğerininde böyle oldu sappıttı felen bi tuhafladı hayvam sonra veteriere verdim bi gün orada baktılar öldü bunuda yeni aldım hemen kaybedersem çok üzülürüm

Hemen sona hazırlama kendini, dur bakalım. Yem yiyor mu dışkısı normal mi? Sürekli takipte ol. Oda ısısının sabit olup olmamasına da dikkat et..

Patates haşla ya da pirinç haşla yedir. Varsa kanarya yemini de ver.

Geri