Karadeniz Pet

muhabbet kuşum ne zaman hareketlenir

Boncuk

Paylaşımcı Üye
2 aylık kuşum çok durgun.karakterimi uysal yapıda anlamadım.yavru diyemi böyle? kaç aylıkken kendine gelir?

not: hasta değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

güncel !!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:34 --

bi yardım eden yok mu bak burda telgraf teline döndük

Iki aylık kuş daha yeniyeni kenine geliyordur fazla üstüne düşmeyinn yani fazla rahatsız etmeyinn ev ortamına bi alışsıın

1.5 aydan fazla bide.2 haftalık iken aldım kuşu.sıkıntı yoktur inşallah.

2 aylık kuşlarda normal 4 5 ayına girince hareketlenir.

sağolun teşekkür ederim içimi rahatlattınız.

kucuk kuşlarda öyle oluyor benım kuşumda da öyle olmuştu boncuk dostum. 1 ay'a kalmaz hareketlenir bu sirada boş durma kendine aliştir kuşu eline falan uçamayi ve hareketlediği zaman zorluk yaşamasin.

alıştırma zamanı gelmiş. uçması için vakit tanıyın evde. camlar net görülmesin perde veya tülü çekili/kapalı olsun yoksa çarpıp yaralanabilir. elinizde ürkütmeden gezdirmeye başlayın evi tanısın. sonra kendisi hareketlenecektir.

bana alıştı.bazen kafesten çıkıp kafama konuyor sonra yine kafese giriyor.ama çok durgun o yüzden sormuştum sağolun cevaplar için.öğrenmiş oldum sayenizde.peki bünyesi ne zaman kuvvetlenir.kaç aylıkken ?

Geri