petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum ne zaman hareketlenir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Boncuk tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    2 aylık kuşum çok durgun.karakterimi uysal yapıda anlamadım.yavru diyemi böyle? kaç aylıkken kendine gelir?

not: hasta değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

güncel !!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:34 --

bi yardım eden yok mu bak burda telgraf teline döndük

2. ismail baktır

Iki aylık kuş daha yeniyeni kenine geliyordur fazla üstüne düşmeyinn yani fazla rahatsız etmeyinn ev ortamına bi alışsıın

3. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    1.5 aydan fazla bide.2 haftalık iken aldım kuşu.sıkıntı yoktur inşallah.

4. EmelGul

EmelGul Guest

2 aylık kuşlarda normal 4 5 ayına girince hareketlenir.

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    sağolun teşekkür ederim içimi rahatlattınız.

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kucuk kuşlarda öyle oluyor benım kuşumda da öyle olmuştu boncuk dostum. 1 ay'a kalmaz hareketlenir bu sirada boş durma kendine aliştir kuşu eline falan uçamayi ve hareketlediği zaman zorluk yaşamasin.

7. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    alıştırma zamanı gelmiş. uçması için vakit tanıyın evde. camlar net görülmesin perde veya tülü çekili/kapalı olsun yoksa çarpıp yaralanabilir. elinizde ürkütmeden gezdirmeye başlayın evi tanısın. sonra kendisi hareketlenecektir.

8. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    bana alıştı.bazen kafesten çıkıp kafama konuyor sonra yine kafese giriyor.ama çok durgun o yüzden sormuştum sağolun cevaplar için.öğrenmiş oldum sayenizde.peki bünyesi ne zaman kuvvetlenir.kaç aylıkken ?

Sayfayı Paylaş