petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum ölmemiş olabilir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ejder tarafından 4 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ejder

ejder Guest

merhaba arkadaşlar muhabbet kuşum hastaydı;tünege inmemişti tedavi uyguluyorduk.İshaldi,hareketsizdi,gözleri genelde kapalıydı.Evde ölmeden 10-15dk önce tünege inmiş,kafesin köşesine kafasını dayamış ve kanatlar açık vaziyete ölmüş.Sabah annem bakmış gözler fal taşı gibi açık,vucut sogumamış ama hareketsiz yine,güzel bir mezar yapıp gömmüşler.Benim aklıma felç ihimali geldi Muhabbet kuşlarında gözleri açık ölmek alışılmış bir durummu dur? yoksa felç mi geçirmiştir? yaşı 2.5 du

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    ters döner ölen kuş

3. ejder

ejder Guest

yok valla ters mers değildi,kanatları açıp,kafayı köşeye dayadıgını düşün ama gece baktığım pozisyonla gündüz ki aynıymış hiç oynama olmamış

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum ölmüştür rahat ol gömmüşsünüz zaten yeni bir kuş alın başınız saolsun

5. ejder

ejder Guest

sagolasın dostum ama çok güzel bakmamıza,üstüne titrememize rağmen yine yaşamadı,daha almayı düşünmüyoruz.Bu 3. kuştu ilki ceyranda kaldı gitti,2.sebepsiz gitti,buda ki en sevilendi hiç cam bile açmadık olduğu odada,yanında sigara içmedik buda erken gitti...bi daha kuşa tövbeliyiz ailecek mahvolduk

Sayfayı Paylaş