petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum ölmesin kendimi öldürürüm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Etlimakarna tarafından 18 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    3-4 gun once yemleri bitti diğer yemlerini açtim boceklenmisti geri attim kivircik verdim o gun baya kivircik yedi ondan oldu galiba vicdan azabindan ölüyorum. İshal olmuş su gibi bembeyaz su yemek filan yiyodu arada dun veterinere goturduk igne yapti iki gun daha getirin dedi bugunde iğne yaptirdik ilk gün surekli uyuyodu dun biraz açilmisti ama hiç hali gucu yok azonce birden dustu yere hareket etmedi ayağa kalkmadi sindi ayağa kalki biraz yurudu dipte duruyo gercekten dayanamiyorum nolur ölmez deyin bi umut verin dua edin taktik verin içim yanıyo

2. Kamen

Kamen Well-Known Member

Beğenileri:
    253
    Kanarya yemi ve dal darı verin.
    Her iksinide severler.
    Yemi yere serpin yemliklere tirmanmaya gücü yok belli ki.
    Sulukta yerde olsun.

Etlimakarna bunu beğendi.
  3. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Öyle yaptim ama yemiyo hicbisey

4. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Kus tekse yanina kus al en azindan yalniz basina can vermesin moral olur hem yasar belki olurse de yalniz gitmesin yazik

5. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Yalni değil arkadasi var

6. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
  7. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    749
    başınız sağolsun kendi yemek yemiyorsa elle beslemeniz gerekiyordu yem olarak aspur ve dal darı vermeniz lazımdı suyuna limon damlatıp isal ı bi nebze durdurabilirdiniz veteriner zaten iğne yapmış beslenme desteği vermek kalıyordu sadece. aç karna yeşillik vermek zaten direk kuşu isal e ölüme itmektir.. geçmiş olsun

8. Etlimakarna

Etlimakarna New Member

Beğenileri:
    3
    Evcil değildi elden hayatta yemiyodu ama yem kaplarini yukari cikartiyodum agzina dayiyodum zorla iki lokma yiyodu başlarda duzgundu yemesi ama gitgide agirlasti o kadar halsiz o kadar gucsuzdu ki hiçbisey yiyip içmiyodu

9. Kamen

Kamen Well-Known Member

Beğenileri:
    253
    Bence siz bir daha muhabbet kuşu da beslemeyin.
    Hem duygusal bağınız çok güçlü oluyor hayvanla sonrasında üzülüyorsunuz hemde gerekli iyileştirme metodlarında bilgi eksikliğiniz var.

Rramazan33 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş