petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum ölücek mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Limoncitir tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Limoncitir

Arkadaşlar kızım 5 yaşında.Bugün halsizlik sürekli kabarma ve ishali vardı.Akşama doğru pirinç lapası yaptım 1-2 tane yedi.Bugün çok yem yedi.Dışkısı bir normal bi ishalli.Arada kabarıyor.Sürekli hapşırıyor.Önceki 2 kuşumu da üşütmeden kaybettim şimdi böyle görünce endişeleniyorum yardım edin lütfen.

#1 Limoncitir, 3 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2014
  2. Alican YARANBAŞI

Hocam benim kuşumda ishal olmuştu sıcak bir ortamda bulundurdum ve patetes püresi yedirdim zorlada olsa iyi gelmişti inşallah en kısa sürede iyileşir.

3. Limoncitir

kaloriferin yanına koydum şimdi de terliyo galiba kanatlarını kaldırıyo ne yapıcagımı sasırdım

4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    kaloriferin dibinden alın kuşu orada hayvan bunalır nefessiz kalır sıcak olan bir odada normal bir yerde dursun kuşçudan veya veya veterinerden ishal ilacı alın ve üşütmesi için hangi ilaç alınıyor bilmiyorum ama sorarsanız size bilgi verirler inşallah hemen iiyileşir hayırlı günler

5. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar önlemalmayın demiyorumçaresine bakınşuanda 5kuşumtüy dökümünden dolayı kabarık içlerinde ishal olanda var temizlik hariç hiç bir uygulamada yapmıyorum önceden herisal olan kuşuma müdahele ettim müdahele ettiyim tüm kuşlarım öldü sayı olarak fazlaca ama 1 senedir hiç bir kuşuma müdahele etmedim tek birckuşumumuda kaybetmedim dikkatettiyim noktalar gıdaları birgün marul birgün havuç birgün yumurtaverdim yumurtayı sarısını alıpkurutulmuş ekmekle unhaline getiripveriyorum beyazınıda kabuğuyla veriyorum artı yem yimiyekhale gelen kuşlarıda diğerkuşlar doyuruyor

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    üşütmüş olmalı aviastım ve vitamin takviyesi yapın. avidiare varsa o da iyi gelir. kuşa yeşillik verme.

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yeşiligi verme birde patates haşlaması dene

8. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Aviastım+vitamin yerine vitaform verebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş