Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ölücek mi?

• Konbuyu başlatan Limoncitir
  • Başlangıç tarihi
L

Limoncitir

Guest
Arkadaşlar kızım 5 yaşında.Bugün halsizlik sürekli kabarma ve ishali vardı.Akşama doğru pirinç lapası yaptım 1-2 tane yedi.Bugün çok yem yedi.Dışkısı bir normal bi ishalli.Arada kabarıyor.Sürekli hapşırıyor.Önceki 2 kuşumu da üşütmeden kaybettim şimdi böyle görünce endişeleniyorum yardım edin lütfen.

WrLGlP.jpg

3RnpX5

R6lOaZ.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam benim kuşumda ishal olmuştu sıcak bir ortamda bulundurdum ve patetes püresi yedirdim zorlada olsa iyi gelmişti inşallah en kısa sürede iyileşir.

kaloriferin dibinden alın kuşu orada hayvan bunalır nefessiz kalır sıcak olan bir odada normal bir yerde dursun kuşçudan veya veya veterinerden ishal ilacı alın ve üşütmesi için hangi ilaç alınıyor bilmiyorum ama sorarsanız size bilgi verirler inşallah hemen iiyileşir hayırlı günler

arkadaşlar önlemalmayın demiyorumçaresine bakınşuanda 5kuşumtüy dökümünden dolayı kabarık içlerinde ishal olanda var temizlik hariç hiç bir uygulamada yapmıyorum önceden herisal olan kuşuma müdahele ettim müdahele ettiyim tüm kuşlarım öldü sayı olarak fazlaca ama 1 senedir hiç bir kuşuma müdahele etmedim tek birckuşumumuda kaybetmedim dikkatettiyim noktalar gıdaları birgün marul birgün havuç birgün yumurtaverdim yumurtayı sarısını alıpkurutulmuş ekmekle unhaline getiripveriyorum beyazınıda kabuğuyla veriyorum artı yem yimiyekhale gelen kuşlarıda diğerkuşlar doyuruyor

üşütmüş olmalı aviastım ve vitamin takviyesi yapın. avidiare varsa o da iyi gelir. kuşa yeşillik verme.

yeşiligi verme birde patates haşlaması dene

Aviastım+vitamin yerine vitaform verebilirsiniz.

Geri