Karadeniz Pet

muhabbet kuşum ölüyor Yardım edin :( onsuz yapamam ben :(:( (

Avcılar hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

sağol [MENTION=14344]sude büyük[/MENTION]

Egerki cumartesi gelebilirim diyorsan yavrularimdan birini sana hediye edebilirim ben Pendik'teyim dediğim gibi senin canın sağolsun üzme kendini

Egerki cumartesi gelebilirim diyorsan yavrularimdan birini sana hediye edebilirim ben Pendik'teyim dediğim gibi senin canın sağolsun üzme kendini

Basin sagolsun Berk kardesim... Uzuldum, insallah Yusuf ustanin kuslarindan biri nasib olur sana. Yusuf ustam senden de Allah razi olsun, zor zamanda yardim elini uzatmissin kardesimize...

Ne demek Hocam başım gözüm üzerine genç kardeşimizin üzülmesine dayanamam. Mesafe çok uzak inşaallah gelebilir

Basin sagolsun Berk kardesim... Uzuldum, insallah Yusuf ustanin kuslarindan biri nasib olur sana. Yusuf ustam senden de Allah razi olsun, zor zamanda yardim elini uzatmissin kardesimize...

sağolun hocam allah razı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

Ne demek Hocam başım gözüm üzerine genç kardeşimizin üzülmesine dayanamam. Mesafe çok uzak inşaallah gelebilir

bu kışı atlatalım inş yaza doğru forumdan kuş alırım inş sağolun bu arada herşey için

Sen sağolasın ne demek. Ne yaptıkki tekrardan geçmiş olsun

hocam çok uzak alırken sizden kuşu eve getirene kadar hasta olur diye korkuyorum herşey için sağoluın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

Kardesim ne oldu kusuna ya senle kuşlarım izi konuşuyorduk çok iyiydi senin ki ne Oldu Allah sifa versin ins duzeleir

bilmiyorum kardeşim öldü kuşum

Geri