petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum omzuma ve koluma gelmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ByST7 tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ByST7

ByST7 Guest

muhabbet kuşlarım önceden koluma ve omzuma gelirdi artık gelmiyor.anca korkutunca kaçacak yer arassa öyle geliyor.önceden uzatınca direk gelirdi.nasıl alıştırırım.zaten parmağa ve ele gelmiyor ıssırıyorlar o zaman

2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Siz evde yokken birileri korkutmuş olabilir veya siz ele falan aldıysanız ele karşı güvenleri gitmiş olabilir.

3. ByST7

ByST7 Guest

dışarı çıkmıyolar bende mecbüren elimle çıkarıyorum.

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Büyük ihtimal elinizle aldığınız içindir.Ayırca kuşlarınız çift ise ve yavru almak istiyorsanız dışarıya çıkarmayın.

5. ByST7

ByST7 Guest

çiftler önceden gördüm çiftleştiklerini yumurtlamadı yuvada uzanıp rahatlamak için kavga ettiler yuvayı çıkardım.

Peki nasıl tekrar alıştırırım omzuma gelmelerini çıkardığım zaman,koltuk üzerinde lamba üzerindeyken çok zor geliyor ama yerde yere yakın yerde olduğu zaman geliyor.kafesin üzerindeyse hiç gelmiyor aşağı bakıyor sürekli kafesin kapısı açıkmı diye açıksa direk giriyor içeri.öteki kuşum anca biyere düştüğünde yerdeyken gleiyor eskiden ne güzel ben uzatmadan kendi gelirdi :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

Lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş