Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum omzuma ve koluma gelmiyor

• Konbuyu başlatan ByST7
  • Başlangıç tarihi
B

ByST7

Guest
muhabbet kuşlarım önceden koluma ve omzuma gelirdi artık gelmiyor.anca korkutunca kaçacak yer arassa öyle geliyor.önceden uzatınca direk gelirdi.nasıl alıştırırım.zaten parmağa ve ele gelmiyor ıssırıyorlar o zaman

Siz evde yokken birileri korkutmuş olabilir veya siz ele falan aldıysanız ele karşı güvenleri gitmiş olabilir.

Büyük ihtimal elinizle aldığınız içindir.Ayırca kuşlarınız çift ise ve yavru almak istiyorsanız dışarıya çıkarmayın.

Büyük ihtimal elinizle aldığınız içindir.Ayırca kuşlarınız çift ise ve yavru almak istiyorsanız dışarıya çıkarmayın.

çiftler önceden gördüm çiftleştiklerini yumurtlamadı yuvada uzanıp rahatlamak için kavga ettiler yuvayı çıkardım.

Peki nasıl tekrar alıştırırım omzuma gelmelerini çıkardığım zaman,koltuk üzerinde lamba üzerindeyken çok zor geliyor ama yerde yere yakın yerde olduğu zaman geliyor.kafesin üzerindeyse hiç gelmiyor aşağı bakıyor sürekli kafesin kapısı açıkmı diye açıksa direk giriyor içeri.öteki kuşum anca biyere düştüğünde yerdeyken gleiyor eskiden ne güzel ben uzatmadan kendi gelirdi :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

Lütfen yardım edin

Geri