petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum ötmüyor..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve SerKan Cann tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. SerKan Cann
    Gizli

Eskiden devamlı öterdi.Bir kaç kelime bile sölerdi.Şimdi ötmüyor.Devamlı tüylerini kabardı.Uyuyor.Ama eskisinden çok yiyor.

2. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    kuşun resmini de atarsanız daha faydalı olur ama hasta olmuş sanırım. ishali vardır büyük ihtimal. bence veterinere götürün. evde patates haşlaması flan tavsiye edilir ama onlarla uğraşırken geç kalınabiliyor.

3. SerKan Cann
    Gizli

resim şuan atamıyorum..Kuşum ötmeye başladı ama ayakları morardı.Neden?

4. bence veterinere götürün gecikmeyin.

5. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Ceyranda kalip üsutmus olabilir tüye girmis olablir vr birocok neden.. diskisi ne renk ?

6. SerKan Cann
    Gizli

İshal gibi..Ama eskisinden daha çok yiyor..

7. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Forumda inshal tedavisi hakkinda aramada blunursan detayli bilgilere ulasabilirsin kusunu mumkun olsugu kadar sicak tut ve kesinlik le ceyranda birakma bu ilk kuralin olsun.

8. SerKan Cann
    Gizli

Sağol.Kuşumun ayağı bu yeşil kuşdaki gibi mor.Biraz daha acık rengi..

9. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    valla bende bayramda evde ugrastim. hastaydi kusum.veteriner bulamadim. kusum öldü. bnce evde hic vakit kaybetme

Sayfayı Paylaş