Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Oyuncağıyla Çiftleşiyor

• Konbuyu başlatan d0kt0r
  • Başlangıç tarihi
D

d0kt0r

Guest
Benim muhabbet kuşum 3 yaşında erkek.Ona ucunda zil olan bir salıncak aldım.Bizimkide tek ayağını zile atıp tüneğine poposunu sürtüyor.Galiba kendi yansımasını görüyor zilde.Arada birde yemliğinden yem alıp kırıyor ve oyuncağın zilinin deliğinin içine atıyor.

Sorun ise şu.Ben buna bir dişi kuş almalı mıyım?

Götür kuşunu bir dişi at yanına kızışkın en az 1 yaşında olsun dişi

Hahaha çok güldüm ya kuşuna :) çok sevimli. evet gidip bi dişi olman çok iyi olur ama mümkünse dişiyi kendi seçsin :)

Ben bu hayvanı 3 aylıkken aldım.Şu an bize çok alıştı.Yani ele geliyor, öpüşüyor, sevdiriyor.Hatta elimde bile uyuyor.Acaba yeni gelen dişiyi kıskanır mı ki bizden?

Sizle ilgilenmeyi keser artık ona ilgi duyar : )

Kıskanır mı bilmem ama size olan ilgisini biraz azaltır

Ben bu hayvanı 3 aylıkken aldım.Şu an bize çok alıştı.Yani ele geliyor, öpüşüyor, sevdiriyor.Hatta elimde bile uyuyor.Acaba yeni gelen dişiyi kıskanır mı ki bizden?

benim var konuşan kuşum yaklaşık bir ay önce eş aldım şimdi iyi anlşıyorlar kuş hala geliyor ve yeni kelimeler öğreniyor dişisi de alıştı oda geliyor yani hiç belli olmaz

Seninkindenmi ona onunkilerdenmi seninkine bulaşacakmış sormadınmı :D

bana böyleleri denk gelmezki orayı ayağa kaldırayım...

sen 1 yaşında güzel kızışmış bir dişi bul at yanına %80 eş tutacaktır.

Seninkindenmi ona onunkilerdenmi seninkine bulaşacakmış sormadınmı :D

bana böyleleri denk gelmezki orayı ayağa kaldırayım...

sen 1 yaşında güzel kızışmış bir dişi bul at yanına %80 eş tutacaktır.

Adam benimkilerden sana ve sizinkinden bana bulaşabilir dedi.Birde benden tamamen soğumaz demi?Yani ben sadece onun mutluluğunu istiyorum ama benden de soğumasın.

Bu arada acaba bizim kuş gibi bir düzenek hazırlayan kuş varmıdır dünyada.:D

Bilemem hacı , evcil kuşa eş attım tuttu yaklaşık 1.5 ay kadar oldu şuan sadece ufak

ısırıklar atıyor onun haricinde ele avuca geliyor. Kuştan kuşa değişir her kuşun karakteri farklı.

Teşekkürler herkese.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri