Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum Paşa hasta. Yardım!

• Konbuyu başlatan guneyli
  • Başlangıç tarihi
G

guneyli

Guest
Arkadaşlar forumda yeniyim. Kusurlarım olursa affedin ama daha önemli bir konuda yardım istiyorum sizlerden. Muhabbet kuşum Paşa yaklaşık 4 gündür çok halsiz. Kafeste sürekli sağa sola gitmeye,uçmaya çalışıyor ama başaramıyor. Sürekli düşüyor. Kanatlarını destek olarak tüneklere koyuyor öyle hareket ediyor. İshalide var. Vitamin takviyesi ve ishal ilacı aldım iyi olur diye ama fazla işe yaramadı ishali biraz azaldı ama hala devam ediyor. Kafesini hergün işten gelince temizliyorum ama her geldiğimde heryeri sulu kaka olmuş oluyor kafesin. Kendisini daha sıcak olan odaya aldım belki soğuk almıştır diye. Lütfen bir yardım edin. Ötmeye çalışıyor sesi çıkmıyor. Durumu çok kötü daha 1 yaşını doldurmadı. Ona iyi bakmama rağmen böyle oldu. Videosunu çektim isteyen olursa atabilirim durumuna bakmanız için. Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

VİDEO: http://www.youtube.com/watch?v=IPNM_XGGMRI

Bu videosu arkadaşlar videoda yine iyi çıktı kerata :) Malesef durumu anlattığımdan farksız. Kafesi sürekli temizliyorum bu kafes yaklaşık 2 buçuk saat önce temizlendi ve şuanda bu durumda o derece bir ishali var. Ben bu gecede elimden geleni yapıcam. Yarın ilk iş veteriner olucak. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cok gecmis olsun. Bu soguklar yaramadi kuslarimiza ne kadar hasta kus duyurusu var sitede... Bence de gecikmeden veterinere goturun derim. Yine de video yu eklerseniz ustalarimiz yyardimci olurlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

Bu arada mama veriyorsaniz mamayi kesin, Levent abi bir yerde ishal kusa mama verilmez demisti.

Teşekkür ederim arkadaşlar bu geceyi atlatabilirse yarın veterinere götüreyim. Videoyu atıcam biraz sonra. Umarım eski haline geri döner.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dışkısının bi fotoğrafını koyun isterseniz. İshal mi bakalım. ama ishal olsa da soğuk kaynaklı bi ishalse eğer soğuk algınlığının üstünde durmak lazım.

Geri