Karadeniz Pet

Muhabbet kusum rahatsiz.

Umut SON

Meraklı Üye
Bir cift muhabbet kusum var bugun sularini degistirmek icin kafeslerinin yanlarina gittigimde disi kus tunekte hareketsiz pismis bir durumda duruyordu ve gozleri kapali daha sonra yuvaliga girdiler ordada saatlerce gozu kapali ve pismis durumda neyi var ve ne yapmam gerek.
url=http://hizliresim.com/6ZE1DW]
6ZE1DW.jpg
[/url]

Yardim lutfen

Son düzenleme:
Resim eklersen arkadaslar yardimci olucaktir ishal varmi kusda

Cidıski su gibi ishal galiba fotograf katiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

yardim edebilecek kimse yokmu

Son düzenleme:
Su gibiyse dışkısı ishal olmuştur. Eğer yeşillik veriyorsan vermeyi bırak. Aspur verebilirsin. Vitamin verebilirsin. Diazyme verebilirsin. Geçmiş olsun.

şu anda havalar çok değişken. mümkünse kuşları ilk önce kombi varsa evde sıcak bir odaya al. vitamin verebilirsin yada sularında 4 5 damla limon damlat. Benimde oldu hata olanı yanıma aldım petek yanan yere ve 3 4 gün içerisinde kendini toparladı. inşallah seninki de iyileşir.

Hepinize cok tesekkur ederim allah razi olsun veterinere sordum avisol die bir ilac soyledi agzina bir damla damlat dedi suyunada vitamn ve ishal ilaci katim ve patates verdim insllah duzelir ona cok alismisken kaybetmek istemiyorum

Geri