Karadeniz Pet

muhabbet kusum rodeo yapıyor :)

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
dün aksam erkegin yanına bir dişi begendim aldım ama erkek kusum sureklı kusa binmeye calısıyor bu kadar rahatsız etmesı normal mı ? halis karatas gibi ata binmiş kosturuyor sanki :D
D4rW7Z.jpg
gZDvOZ.jpg
Yra8OA.jpg
zr1OJO.jpg
qPaQJB.jpg
PPA2r8.jpg

Uzun zamandır ilk defa bu kadar güldüm :)) Aldığınız dişi ele alışık bir kuşmuydu? Erkeğin maşallahi var. Allah nazarlardan saklasın.

Uzun zamandır ilk defa bu kadar güldüm :)) Aldığınız dişi ele alışık bir kuşmuydu? Erkeğin maşallahi var. Allah nazarlardan saklasın.

cok tesekkur ederim.. aynen cok komikler :D yok ele alısık degildi dün akşam üretici petshoba getırır getırmez aldım gece baya kacıyoduda sabah bıraz ugrastım ele alıstı erkek kusda evcil oldugu icin:)

Henuz cok erken. Yuvalik takmayin. Erken eslestirmek bazi problemlere neden oluyor. Ciftlestirmeyi ve yavru almayi dusundugunuz zamanlarda da kuslarinizi salmayin.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Henuz cok erken. Yuvalik takmayin. Erken eslestirmek bazi problemlere neden oluyor. Ciftlestirmeyi ve yavru almayi dusundugunuz zamanlarda da kuslarinizi salmayin.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim :) Disi almakdaki amacim kusumun cani skilmasin yavru alana kadar bize de alissin:) disi kizisinca yuvalik almayi dusunuyorum baya bi zaman var :) salmaya gelince annem kiyamiyo disari saliyo..

Ne dişisi ya, ikisi de erkek bunların.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kuşlar erkek dostum.

Burun etrafını boşver kuşun ceresı bariz pembe-mor. Ona bakarsan erkek kuşların bile delik çevresi beyazdır azıcık. Ikısı de erkek

Burun etrafını boşver kuşun ceresı bariz pembe-mor. Ona bakarsan erkek kuşların bile delik çevresi beyazdır azıcık. Ikısı de erkek

3 senedır forumdayım ılk defa duydum genelde etrafı beyazsa dısı derler konu actım bir de bakalım

bu nasıl iş yahu :D maşallah

O kuş dişi kardeş

Casper_VIA_V10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha net bir foto yok mu flaşsız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

Son fotoya baksanıza, ikisinin de ceresı aynı renk

Dişi kuşların burun deliklerinin etrafı beyaz olur ;)

Casper_VIA_V10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha net bir foto yok mu flaşsız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

Son fotoya baksanıza, ikisinin de ceresı aynı renk

yLWp37.jpg

W1zpLm.jpg

L1MRjZ.jpg
A5VXRq.jpg
3ü flashsiz biri flashlı

Dostum morluk var eline alıp da çekebilir misin

Ben de dişi diye öyle beyaz cereli kuş almıştım. Sonra erkek olduğunu anladım. Dilim yandı, bu kuşun erkek olma ihtimali yüksek

Dostum morluk var eline alıp da çekebilir misin

varda erkege gore daha acık bi mor ve burun delıklerı beyaz. erkegin flashlada flashsızda mos mor cerenin heryeri bilerek aralarındakı fark belli olsun diye yanyanalarken cektim. elime alıp ceksem hayvan bosa urkucek zaten fotograflar elıme almıs gibi cok yakın ve net. Levent Acar abi ve Yusuf Kürsat Akkus abi disi dediler bende öyle dusunuyorum

Geri