petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum sağ ayağını kullanamıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Minel Varna tarafından 31 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Minel Varna

Minel Varna New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşumu pazartesi günü arkadaşımdan aldım. Kuş daha bir aylık. Arkadaşımın kuşunun yavrusuydu. yuvadan atlarken kanadının ve ayağının incindiğini söyledi. Fakat sağ ayağını hiç kullanamıyor. Ayağında morluk veya şişlik göremedim ama sallanır gibi boşta duruyor. Yürürken de çok zorlanıyor,sürünür gibi yürüyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Foto yukleyin daha iyi olur bir mudahalede bulunulmadiysa zorlama yoksa kirilma cikma yoktur diye dusunuyorum 7 10 gun arasinda iyilesir insallah acil sifalar

3. Minel Varna

Minel Varna New Member

Beğenileri:
    0
    Tekrar baktım ayağının üst tarafında morluk var gibi. Fotoğrafını çekmek istedim durmadı. Çeker çekmez atacağım.

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    743
    Merhabalar;
    bahsettiniz olay büyük iht kırık veya çıkıktır yavruken zorlanma anında bu tür durumlar yaşanabiliyor fakat sözlü olarak ezbere yardımcı olunamaz bu konuda uzman bir veterinerin bizzat teşhis koyup tedavi uygulaması lazım. Geçmiş olsun

5. Minel Varna

Minel Varna New Member

Beğenileri:
    0
    Yarın veterinere götürmeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim.Snapchat-7100979595628346345.jpg

6. barbarbaron

barbarbaron New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuz nasıl oldu? bizim kuştada aynı problem var. ne yapacağımızı bilemedik?

7. Yasarz

Yasarz New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, resim yükleyeceğim.. Son 1 aydır kuşumuzun ayağında problem var. Tünekte durmak istemiyor. Özellikle geceleri devamlı kafes tellerine yapışık duruyor. Sağ ayağı resimde biraz belli olmuş tamamen pencelerini topluyor ve tek ayağının üzerinde duruyor. İki tane kuşçuya gösterdik mantar kremi vermiş (ki mantara benzeyen bir şey yok) kremi sürüyoruz ama faydasını göremedik. Kırık çıkık gibi de durmuyor. Yaşlılık olabilir mi ? çözemedik çok üzülüyor. Bu arada tahta tünek de aldık koyduk ama durmadı. Tünekte durmak istemiyor. Kafesin altına iniyor. Yerde durmak istiyor ya da tellere yapışık duruyor.Eki Görüntüle 317020161022_183404_1477293453782_resized.jpg

Sayfayı Paylaş