Karadeniz Pet

muhabbet kuşum sanırım çok hasta . lütfen acil!

Üzgünüm ama kuşunuz hasta. Bende almıştım hatta rengine gözlerine kadar aynıydı. Bende ilk günler olması normal diye düşünmüştüm hata yapmışım malesef öldü 1 hafta dayanmadan. Sakın ihmal etmeyin

Aynı sıkıntıları bende yaşadım,50 günlük bir kuşum var ve geldiğinde 4 gün boyunca ne yem yedi nede su içti,elimizle besliyorduk sulugun yerini 1 hafta sonra ben yerini değiştirdikten sonra buldu tunegin üstünde öylece bekliyor sesi bile çıkmıyordu,şimdi 15.gün çağırdığım zaman elime bile gelmeye başladı.Eğer şüpheniz varsa vitamin takviyesi yapmayı deneyin gerçi ustadlar daha iyi bilir damla halinde ishal ilaçları varsa petshoptan temin edebilirsiniz.Eğer işimi şansa birakamayimda derseniz veterinerin yolunu tutun bence.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yem yemeli , mama yapın yedirin , vitamin verin bakıma ihtiyacı var . Kafesi yokmu kuşun ?

Ben 1 hafta önce almistim muhabbet kuşumu , 5 haftalık oldu şu an . İlk günler o da kabarık ve sessiz idi ama su an çenesi durmuyor :D

Kuşa sakin ve rahat bi ortam verin . Çok ilgilenmeyin oynamayın ama hiç ilgisizde bırakmayın . Güzel bakın iyilesir inşallah ... İmkanınız varsa veterinere de gidin ...

internette o kadar cok kötü yazı okudum ki, kabarık hiç hareket etmeyen kuşlar ölmüşler. moralim bozulmuştu, şimdi gelen yorumları okudukça moralim düzeliyor. hala sürekli uyur bir halde nereye koysak oyuncak gibi orda kalıyor. ama yemini sık sık yedi, tek dikkatimi çeken şey bazı yemlerini kıramıyor. o yüzden gidip ona göre yem ve verdiğiniz tavsiyeler üzerine bir kaç birşey daha almayı düşünüyorum. olurda iyileşmezse yarına kadar bir veterinere götüreyim aklım onda kalmasın en azından çünkü gözüm sürekli onun üstünde.

Yem yemeli , mama yapın yedirin , vitamin verin bakıma ihtiyacı var . Kafesi yokmu kuşun ?

Ben 1 hafta önce almistim muhabbet kuşumu , 5 haftalık oldu şu an . İlk günler o da kabarık ve sessiz idi ama su an çenesi durmuyor :D

Kuşa sakin ve rahat bi ortam verin . Çok ilgilenmeyin oynamayın ama hiç ilgisizde bırakmayın . Güzel bakın iyilesir inşallah ... İmkanınız varsa veterinere de gidin ...

kafesi var, fakat dışarda tutuyoruz genelde bize alışsın diye yemi avcumdan yediriyorum. suyuda ihtiyacı oldukça içiyor. yeterki düzelsin çenesine rağzıyım :)

Size hemen alışır zaten, kus kendine gelsin önce .. çok tatsız duruyor .

Geri