petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum sevdirmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Bersanreis tarafından 18 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Selamin aleykum arkadaşlar bnm mubişim kendini sevdirmiyor kisava anlatiyim.kusum elime geliyor duruyor omuzuma cikiyo ama hala elimden korkuyo ama elime geliyo 9 aylik cok guzel parmagimi kafesin arasinda tirnagimla oynasin diye uzatiyorum kaciyo deliriyo ne yapacam ne top oynuyo ne bisi tembelin teki resmen sadece duruyo pfff yardim edin bana ya..:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Kardeşim önce sakin.. :) her insanın mizacı nasıl farklıysa bu hayvanlarda da öyledir kimi kuş oyuncu olur kimisi olmaz bunun için kuşu suçlayamayız bu haliyle kabullenmek gerekir.

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Taman onu anladim herkes dedide yaw sen benim elime geliyorsun neden kafese parmagimi koyunca kaciyorsun bunu bana bi anlatsana ya :mad:

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş