petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Şişti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Kibar tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Emre Kibar

Muhabbet kuşum 3 gündür şişik gibi duruyor kabarık gibi sizce nedeni nedir yumurta olabilirmi ? Hasta Olmuş Olabilirmi ?

2. Işıl KEGEÇ

üşütmüş olabilir bnce

3. Hakan GÖLGE

yumurta olunca böle kabardığını sanmam kuşunuz hasta olmuş (üşütmüş)olabilir.Evde pencereleri açmayın ! Cereyan olursa o kuşu kurtarmak çok zor.Vitamin verin

4. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Emre Bey kuşunuz üşütmüş.

5. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuş üşütmüş patates maması yapıp verin

6. Emre Kibar

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim hemen bir patates püresi yapıyorum ve suyunada multivitamin damlattım sizce yeterlimi yuvayı kaloriferin yanına yaklaştırdım. Tekrar çok teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için.

7. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kalorifere fazla yaklastırmayın arada mesafe olsun.. Vitaminini ve mamasını eksik etmeyin.. Geçmiş olsun..

8. Umutcan AĞLAR

9. Emre Kibar

evet ishalde var ne yapmam gerekiyor bu konuda ? Kalorifer ile arasına mesafede koydum. Ama çok hareketsiz duruyor :(

10. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    muz patates haşlaması pirinç lapası suyuna az kahve koyun bunları yapabilirsiniz.. Eğer geçmezse ilaç alın..

11. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Suyuna kahve katın demişlerdi, başka bir konuda onuda deneyin istiyorsanız.

12. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tek kuşsa suluğuna türk kahvesini çay kaşığının ucuyla atın karıştırın verin,6-7 saat sonra taze suyla değiştirin

13. Yücel YETİMOĞLU

Yarım hoca dinden yarım doktor candan eder diye boşuna dememiş büyüklerimiz .. :) iyi gözlem doğru ifadenin ne kadar önemli olduğunu buradan anlayabiliriz başlığa bakınca Kuşum şişti :S sade yemden sonra elma , limon gibi birşey yedi de ondan dolayı kursağında veya bağırsaklarında bir asitlenme şişme felan mı oldu acaba diyecektim :) geçmiş olsun ustalarımız gerekli açıklamaları önerileri yapmış sanıyorum..

iyi forumlar...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. Muhabbet kusum sisdi