Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Şişti

• Konbuyu başlatan Emre Kibar
  • Başlangıç tarihi
E

Emre Kibar

Guest
Muhabbet kuşum 3 gündür şişik gibi duruyor kabarık gibi sizce nedeni nedir yumurta olabilirmi ? Hasta Olmuş Olabilirmi ?

mbgs9.jpg

yumurta olunca böle kabardığını sanmam kuşunuz hasta olmuş (üşütmüş)olabilir.Evde pencereleri açmayın ! Cereyan olursa o kuşu kurtarmak çok zor.Vitamin verin

Kuş üşütmüş patates maması yapıp verin

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim hemen bir patates püresi yapıyorum ve suyunada multivitamin damlattım sizce yeterlimi yuvayı kaloriferin yanına yaklaştırdım. Tekrar çok teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için.

kalorifere fazla yaklastırmayın arada mesafe olsun.. Vitaminini ve mamasını eksik etmeyin.. Geçmiş olsun..

evet ishalde var ne yapmam gerekiyor bu konuda ? Kalorifer ile arasına mesafede koydum. Ama çok hareketsiz duruyor :(

muz patates haşlaması pirinç lapası suyuna az kahve koyun bunları yapabilirsiniz.. Eğer geçmezse ilaç alın..

Suyuna kahve katın demişlerdi, başka bir konuda onuda deneyin istiyorsanız.

Tek kuşsa suluğuna türk kahvesini çay kaşığının ucuyla atın karıştırın verin,6-7 saat sonra taze suyla değiştirin

Yarım hoca dinden yarım doktor candan eder diye boşuna dememiş büyüklerimiz .. :) iyi gözlem doğru ifadenin ne kadar önemli olduğunu buradan anlayabiliriz başlığa bakınca Kuşum şişti :S sade yemden sonra elma , limon gibi birşey yedi de ondan dolayı kursağında veya bağırsaklarında bir asitlenme şişme felan mı oldu acaba diyecektim :) geçmiş olsun ustalarımız gerekli açıklamaları önerileri yapmış sanıyorum..

iyi forumlar...

Geri