petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum sorunlu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ByST7 tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ByST7
    Gizli

ByST7 Guest

erkek kuşumu 3 yıl önce almıştım ilk 2 yıl gayet canlı kola parmağa omuza gelen güzel bir kuştu.son zamanlarda iyice uyuzlaşmaya başladı.23 saat 30dk uyuyor geri kalanında yem yiyor.hep kafesin alt taraflarında uyuyor.kafesden dışarı çıkmıyor.uçamıyor ele kola gelmiyor.zar zor getirincede hemen kafese doğru uçmaya çalışyor tabi 1 metre bile gidemiyor.yere düşüyor ve öyle duruyor bıraksak 1 gün durcak öyle...elimle çıkardığımdada iyice bozulmaya başlıyor sürekli kafası alçakta.yardım edin.

+ günde en az 3 defa kusuyor.

#1 ByST7, 18 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Şubat 2014
  2. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Hastamı kuşunuz kabarık mı duruyor fotoğraf çekin bakalım.

3. ByST7
    Gizli

ByST7 Guest

hasta değil 10 aydır böyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:56 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

kuşum öldü arkadaşlar eve geldiğimde ölü buldum dün canlıydı.

4. Sinan ÇELİK
    Gizli

Hadi yaa üzücü bir durum ama yinede sağlık olsun elden bişe gelmez üzülmeyin

5. kuşunuzun durumu hiç iç açıcı değil

6. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Ölmüş zaten arkadaşın kuşu.. Acı bir durum maalesef

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

7. geçmiş olsun yapacak birşey yok

8. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    olan la ölene çare yok kardesim

Sayfayı Paylaş