petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum sürekli uyuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Hüseyin HIZLI tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hüseyin HIZLI

Merhaba arkadaşlar,

Muhabbet kuşu yetiştirmeyi çocukluktan beri çok seviyorum ancak hala güzel bir çiftim olup yavru alamadım :( Neyse, soruma gelecek olursak, 1 yaşında bir muhabbet kuşum var (bir arkadaştan aldım bakamadığı için). Yalnız kuşum kafası öne eğik sürekli uyuyor, tünek veya kafes tabanı fark etmiyor. En ufak ötüşü de yok. Ancak, maşallahı var sürekli yem yiyor :) Suyunda vitaminini eksik etmiyorum, ama kuşum sürekli uyumaya devam ediyor. Kuşumun neyi olduğunu söyleyebilir misiniz?

Teşekkürler.

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Seninki yiyip icip yatiyo :) dokundugunda falan tepki veriyormu ?

3. Hüseyin HIZLI

Dokunabilsem dokunacam :D kendileri çok korkak ve insanlara alışık değil. Ancak, yiyip içip yatarken beni görünce kafesin içinde kaçacak delik arıyor :) Tepki verme konusunda baya iyi.

Sayfayı Paylaş