petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum sürekli uyuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve esesmaniac tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. esesmaniac
    Gizli

Merhaba arkadaşlar.muhabbet kuşum sürekli uyuyor ve son zamanda tünekte zor durmaya başladı.vitaminleri a b d c e vitaminleri sürekli suluklarında var fakat bi hastalığı var sanırım.sizce ne olabilir.ve denizlide veterinere giden var mı arkadaşlar.Teşekkür ederim şimdiden

2. Umutcan AĞLAR
    Gizli

eğer yavruysa uyur bu normal. he birde kuşunuza sık vitaminli su vermeyin onlarında bizim gibi saf suya ihtiyacı var

3. esesmaniac
    Gizli

Umut bey kuşun resmi ekte.dengede durmakta gerçekten problem yaşıyor.yarın veterinere götürmeyi planlıyorum.Sürekli vitaminleri yemleri olan meyveyle beslenen akşamları kafesleri örtülen ve hava akımına maruz kalmayan bir kuş.Felç mi oldu acaba bugün gerçekten korkuttu beni.Yazık hayvan hastalıktan ölmesin ben elimden geleni yapayım bu hali insanı üzüyor gerçekten

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    esesmaniac isim soyisim güncellemesi için bana öm. atmanı rica ederim..

Sayfayı Paylaş