petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum tahta tunekten korktu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Semih demir tarafından 6 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Semih demir

Baslik cok acik. Onceden plastik tunek vardi bugun tahta koyunca korktu, gicik diye bagirdi. Geri koydum plastik tunekleri mecburen. ne yapmam lazim thta tunege alismasi icin. Birde avisol ve vitasand kus kumu aldim iyi midir?. Baska neler almaliyim?

#1 Semih demir, 6 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Eylül 2014
  2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    zamanla alışır acele etmeyin. aldığınız ürünler orta sınıf ürünler iyidir sıkıntı olmaz

3. Memo9593

Memo9593 Guest

Kuşlar yeni herşeyden korkarlar, kafesin dışında görebileceği bi şekilde koy alışır bence bikaç güne

4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    bir sıkıntı olmaz alışırlar sonuçta tünek bu kumlarda normla bi sorun yok

5. Semih demir

Başka ne alayim ? Sayar misiniz bana

6. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    kuşunuza yeni bir şeyler aldığınız zaman en az 24 saat kafesin dışına koyun ve kuş aldığınız ürünü tanısın kendine zarar vermeyeceğini anlasın. kafesinde en az iki tünek bulundur ve bunlardan en az biri tahta olsun, iki yemlik bi suluk yeterlidir
    tabi kuşunun sıkılmaması için(eğet tek besliyosan ) oyuncak as tavana ama oyuncak sürekli kafeste kalmasın çıkar haftada iki gün falan as eğer kuşun çiftse kesinlikle oynayacağı bir oyuncak asma ki kuşlar sürekli birbirleriyle ilgilensinler diğer önemli bir konuda tek beslediğin kuşa sakın ayna asma o zaman sana alışmaz.

Sayfayı Paylaş