petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Titriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve loli poya tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Yaklaşık bir hafta boyunca kuşumu avucuma alışması için eğittim.Bu süreçte dizime koyup iki elimle kuşumu hafifçe çevreliyordum.İlk başlarda çok korktu tabi.Şimdi kafesin içine elimi sokunca eskisi gibi ısırmak yerine korkup dışarı çıkıyor.Bu olaydan bir-iki gün sonra muhabbet kuşumun hafif bir sallantıyla titrediğini fark ettim.İnternette böyle bir konu yok.Yalnızca kanatlarını yana açıp titremesi var.Bizimkinin bedeni titriyor.Bu bir hastalık belirti mi?

#1 loli poya, 29 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 29 Ağustos 2014
  2. Memo9593

Memo9593 Guest

Cok bilgim yok ama bence yazık hala cok korkuyo olabilir yada üşüyor da olabilir.. Kaldığı oda 25 derece olması gerek, ceyranda da kalmış olabilir
    Bence biraz kendi haline bırakmanız iyi olur.

3. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Cereyandan koruyorum. Oda sıcaklığı yaklaşık 24 derece.Bilgi için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kanatlarını açıp titriyor