Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum titriyor

Hüd Hüd

Yeni Üye
Öncelikle Hayırlı Bayramlar.

dün muhabbet kuşu aldım daha önce hiç evcil hayvan beslemedim bi anda merak saldım ablam aldı kendi odasına ben de çok sevdim ama o onun ve yeni aldım dün
kuşumu alalı 24 saat olmadı ama titriyor soğuktanmıdır korkudanmı ve ellerimi kafesin yanına koyup konuşmaya çalışıyorum korkup pisletiyor ve hala tir tir titriyor ne gibi oyuncak alsamda korkmasa vede onu yalnız bırakyrm ajan gibi kapıdan bkyrm beni görmüyor ve kafeste her türlü afacanlığı yapıyo petshoptada en afacan buydu lütfen yardım

Son düzenleme:
siz yokken rahatsa ve oyuyorsa sağlık sıkıntısı yoktur diye düşünüyorum ve o büyük ihtimalle daha yeni geldiğinden dolayı yaklaşınca titriyor isterseniz şimdilik kafesten 1-2 metre daha uzaktan konuşun
yine de sağlık sıkıntısı var diye şüpheniz varsa resim atabilirsiniz

sağlık sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum ancak birde onunla ilgilenmeyip başka bir şeyle uğraştığımda titremiyor ama oyun da oynamıyor ona bakıp bir şeyler söylediğim anda titriyor ve bazende gagası tak tak tak birbirine çarpıyor cevap için teşekkürler

ya zaten daha 1 gün olmuş o şimdi ortama alışmaya çalışıyor o yüzden sıkıntı yapmayın her şey zamanla düzelecektir

Hazır yazmışken bişi daha sorim kuşuma neler söylemeliyim yani iltifat falan nasıl olmalı

zamanla alışınca titremesi geçer yeni ortama alışkın değil arkadaşlarındanda ayrıldı kolay değil müzik dinletin ve fazla ürkütmeyin

Yeni geldiginden titriyordur mavisi aldigimda oyleydi ama alisinca titremeden eser kalmadi

1 haftaya kadar alısır ortama siz kafesin yerini değiştirmeyin onla kafesten biraz geride durup alçak sesle konusun hayırlı olsun

Geri