petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum ( türkü) hakkında yorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serkankara tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. serkankara

Arkadaşlar daaha dün geldi bana ne dşünüyosunuz yaş cins ırk sizce nedir ve kafesin içinde parmagıma geldi bugun ne önerirsiniz biraz hareketsiz ama yem falan yemiyo sanırım yeni gelmesinden dolayı bu[​IMG][​IMG]

2. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    erkek ve yerli gibi.ama yinede ustalarında yorumlarını almak lazım..

3. Abdurrahman CENGİZ

yerli erkek 1.5-2 aylık falan

4. serkankara

2 gün olmasına ragmen kafeste parmagıma geliyo ve kendini sevdiriyo hiç kaçmıyo bu çabuk alışacagına bi işaretmidir yoksa hiç hareket etmemesi bi sorun dogururmu

5. Sinan ÇELİK

Yerli erkek çok güzel bir kuş tüyleri çok güzel maşallah 2 aylık civarı daldarı koyun kafese yavrular sever

6. Abdurrahman CENGİZ

doğrudur ele yatkın bir kuş olmasına işaret

7. Sinan ÇELİK

Kaçmaması ve kendini sevdirmesi güzel baya bir küçük olmasının avantajı kolay alışacağına işarettir ;) bu arada nerden katılıyorsunuz ?

8. serkankara

teşekkür ederim istanbulda oturuyorum ancak sakaryadayım üniversite hayatı :) daldarı derken anlayamadım agaç dalı mı demek istediniz

9. Abdurrahman CENGİZ

muhabbet kuşu yeminin dalda olanını ekin kazığı gibi dalı olur etrafında yemleri olur

10. serkankara

petshoplarda varmıdır ki öyle bişe

11. Abdurrahman CENGİZ

evet oralardan alabilirsin

12. serkankara

teşekkürler

13. Sinan ÇELİK

Kırmızı daldarı olursa daha iyi olur 2 çeşit var

14. serkankara

dikkate alacagım saolun

15. ngeen

ngeen Guest

Benimkide öyleydi ilk gün hiç yem yemedi sonraki 3 gün hiç hareket etmedi ötmedi bile sonraki günler yavaş yavaş elime alıştırdım şimdi yerinde durmuyor kafesin kapağına kafa atıyo çıkmak için :)

16. serkankara

bunları duyduguma sevindim kafesin içinde seviyorum kaçmıyo ama hareket etmeyişi ve yem yemeyişi beni endişelendiriyordu :)

17. ngeen

ngeen Guest

Kesinlikle endişelenme emin ol bi kaç güne yeni yerine alışır, kafesin yerini sakın değiştirme ve kuşu avcuna felan almaya çalışma güvenini kaybedersin.

Birde senin kuşun gagasıyla kendini kaşıyıp silkelenme yapıyomu ?

18. serkankara

yok hayır yapmıyor neden ki

19. ngeen

ngeen Guest

benim kuş bu aralar çok sık kaşınıyor acaba parazitmi var yoksa yavru olduğundan tüy değişimi/çıkarma veya tüylerinimi düzeltiyor diye çelişkilerdeyim o açıdan sordum.

20. serkankara

anladım benimkinde öyle bişe yok şu an için

Sayfayı Paylaş