petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum uçamıyor :( çok acil yardım edebilir misiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve mümü tarafından 22 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. mümü

mümü New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba benim muhabbet kuşum yaklaşık 9 aylık 4 aydır tüylerini döküyor kime sorsam stres dedi en sonunda muhabbet kuşuna bakan bir veteriner bulabildim. İç mantar olduğunu söyledi. kanatlarının altında bacak ve karın bölgesinde tüyleri yok kanat tüylerini de döktüğü için uçamıyor sürekli kaşınıyor. kaşınırken küçük beyaz şeyler dökülüyor sanırım kepek. yem yiyor ama çok zayıfladı minicik kaldı :( tırnaklarında ve gagasının ucunda siyahlıklar var. çok nadir ötüyor bazen benimle oynuyor ama çabuk yoruluyor hızlı hızlı nefes alıp veriyor ve kursağı şiş. sizce gerçekten mantar mı? Lütfen yardımcı olur musunuz?:confused:

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğrafını paylaşdaydın iyi olurdu. İç mantar dedi sonra tedavi düşünmedi mi yani.Kepek gibi dediğin şeyler tüylerini dökerken normal diye biliyorum. Cildi nemsiz kalıyor galiba banyo verebilirsin. Tırnağındaki siyahlıklar sonradan mı oldu?

Sayfayı Paylaş