petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum uçamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve prisonbreak87 tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. prisonbreak87

Kuşumun kafesini normalde sehpanın üzerinde tutardum ama geçenlerde ayaklık aldım fakat temizlik yapılırken çarpıp kafes yere düşmüş.Kuşumun aşağıda görünen görünür birincil uçuş tüyleri döküldü (çıktı).Uçurmaya kalktığımda tam olarak uçamıyor yere düşüyor.Petshop taki eleman vitaminsiz yada ceryanda kalmıştır dedi.Ne yapmalıyım acaba?

2. Hürkan YILMAZ

Vitamin koyun suyuna o kendini toparlıyıcaktır tüyler gün geçtikçe çıkacaktır

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Ne kadar süre uçamadı ?

Xperia P cihazından gönderildi.

4. prisonbreak87

Peki tüyleri döküldü diyemi uçarmıyor.tüylerin uzamasına mı yardımcı olacak?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

Kafesten çıkar çıkmaz kanat çırpıyor ama yere düşüyor.

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Vitamin her kuş için önemlidir hasta olsun olmasın haftada 1 kere verilmesi lazım vücut direnci sağlar hastalığa yakalanmasını önler ve tedavi süresini kısaltır.

Xperia P cihazından gönderildi.

6. prisonbreak87

Hala çok hareketli kafeste ordan oraya sıçrıyor.Peki kanadına bir sorun varsa vitaminler sayesinde kanat sorunuda mı gider mi?

7. Duygu Nalbant

Bazen kendi kendine tüylerini koparıyorlar kendi dengelerini bozabiliyorlar çıkmasını beklemek lazım . Yani kuşçu öyle söylemişti ne kadar doğru bilemem.

8. prisonbreak87

Bugün petshop a götürdüm kuyruk tüyünün biri düşmüş dedi.Vitamin verdi suyuna katıyorum umarım en kısa zamanda uçar.

Sayfayı Paylaş