petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Üşütmüş, Ayağı Buz Gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve WhayBee tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. WhayBee

WhayBee Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar kuş sürekli uyuyordu, arada yem yemeye kalkıyordu, mecali yok uçmaya falan 2-3 gündür böyleydi. Bugün açtım geldi elime kondu ve o ayagındaki soguklugu hissettim. Sadece önerileri olanlar yazabilir mi ? Kuşa Avi-vit veriyorum.
    Bu üşütmeyi geçirecek bir ilaç vs bilenler yazarsa çok iyi olur

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuşunuzun kafesi soguk alan biryerdemi ? dışkısı hala normalmi ? üşümeyi geçirmek icin onu ısıtın :) avcunuza alın dursun bi süre hala gecmiyosa veteriner veya üreticiye götürmelisiniz

3. WhayBee

WhayBee Member

Beğenileri:
    0
    Soguk alan biryerde değil, dışkısı açık yeşil azcık sıvı

4. Necati ÜNAL

Eviniz petek (kombi) ile ısınıyorsa az ısınıyor olabilir. Bir kaç gün onu kafesinin bulunduğu konumdan çok daha sıcak bir yere alın.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşumun ayakları buz gibi

,
  2. muhabbet kuşu üşümemesi için