petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum yaklaşık kaç aylık ve ırkı nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Zeynep Şişman tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Zeynep Şişman

Zeynep Şişman New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşum yaklaşık kaç aylık ya da kaç yaşında? ve ırkı nedir? :confused: bu arada resim yüklemeyi bilmiyorum yeni üyeyim resim nasıl yükleyeceğimi yazıyla anlatırsanız kuşumun resmini ekleyip sorumu cevaplayabilirsiniz :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

noolur cevap yazın

2. ObreuS

ObreuS Member

Beğenileri:
    1
  3. Zeynep Şişman

Zeynep Şişman New Member

Beğenileri:
    0
    noolur cevap yazın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

tşkurler!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:53 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

anlamadım resmin http sini istiyor ben kuşumun resmini internete koymadım ki bilgisayardan çektim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

konuyu açtıktan sonra resim ekleyebilirmiyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

[​IMG][/url][/IMG]

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Hızlı resim .com dan yükleyin once

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

Yada profil resmi yapin oradan da bakariz:)

5. Zeynep Şişman

Zeynep Şişman New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

hızlı resime girdim dosya seç fln yaptım onları resmi yukledim

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Facebook varsa atin siz bana resmi yardimci olmaya calisayim

7. Zeynep Şişman

Zeynep Şişman New Member

Beğenileri:
    0
    Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

olmuyo yapamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

videodaki gibi şimdi yükle butonu gelmiyo ve resmin httpsini vermiyo bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

yaşım küçük ama...

8. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Hızlı resim sitesinden dosya yükle yazan yere fotoğraf ekleyip fotoğraf açılmasını bekle açıldıktan sonra fotoğrafın sağında forum için erişim gibi bişey yazar onun karşında kutucuk içinde link var kopyala yapıştır buraya

Sayfayı Paylaş