Karadeniz Pet

muhabbet kuşum yaklaşık kaç aylık ve ırkı nedir?

Zeynep Şişman

Yeni Üye
muhabbet kuşum yaklaşık kaç aylık ya da kaç yaşında? ve ırkı nedir? :confused: bu arada resim yüklemeyi bilmiyorum yeni üyeyim resim nasıl yükleyeceğimi yazıyla anlatırsanız kuşumun resmini ekleyip sorumu cevaplayabilirsiniz :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

noolur cevap yazın

noolur cevap yazın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

tşkurler!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:53 --

search

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

anlamadım resmin http sini istiyor ben kuşumun resmini internete koymadım ki bilgisayardan çektim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

konuyu açtıktan sonra resim ekleyebilirmiyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

upload.php

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

yMn1vk.jpg
[/url][/IMG]

Hızlı resim .com dan yükleyin once

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

Yada profil resmi yapin oradan da bakariz:)

OPPXvO

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

hızlı resime girdim dosya seç fln yaptım onları resmi yukledim

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

olmuyo yapamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

videodaki gibi şimdi yükle butonu gelmiyo ve resmin httpsini vermiyo bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

yaşım küçük ama...

muhabbet kuşum yaklaşık kaç aylık ya da kaç yaşında? ve ırkı nedir? :confused: bu arada resim yüklemeyi bilmiyorum yeni üyeyim resim nasıl yükleyeceğimi yazıyla anlatırsanız kuşumun resmini ekleyip sorumu cevaplayabilirsiniz :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

noolur cevap yazın
Hızlı resim sitesinden dosya yükle yazan yere fotoğraf ekleyip fotoğraf açılmasını bekle açıldıktan sonra fotoğrafın sağında forum için erişim gibi bişey yazar onun karşında kutucuk içinde link var kopyala yapıştır buraya

Geri