petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusum yandi nolurrrr yardim edinnnnn

Konusu 'Tekrar Döndüm' forumundadır ve Muhabbet kusum yandi tarafından 2 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Muhabbet kusum yandi

Dun aksam muhabbet kusum kizgin yagin icine düştü.hemen suyun altina tuttum.veterinere goturduk.teramiycn merhem antibiyotik verdi.gittikce dahada kotu oluyor.kanatlarinin alti.boynu vucutu deri kismi kizardi ve şişti.cok aci cekiyor.cok üzülüyorum.nolir yardim edin yapabilecegim baska bisey var mi

2. Muhabbet kusum yandi

Kimse yokmu cevap verecek lutfen bi cvp verin.boyle bi durumda ne yapmam lazim.

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    738
    veteriner gerekli tedaviyi vermiş zaten maalesef yapacak başka birşey yok. bünyesi kaldıramaya bilir bu acıyı. İnşallah atlatır. beslenmesine dikkat edin kendisi yem yemeye bilir acıdan dolayı, öyle bi durum olursa sırınga ile kursaktan beslemeniz lazım. ilaçlarını ihmal etmeyin kremsiz kalmasın yararlı yerler. Çok Geçmiş olsun

4. Muhabbet kusum yandi

Teşekkürler insallah atlatir iyilesir.kursaktan siringa ile nasil beslicem.yemi nasil siringa ile vericem.

5. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Gecmis olsun dikkatli olmak gerek sislikler patliycak cok temiz bakilmasi gerek Allah yardimcisi olsun hazir mama yada bebe biskuvisini siringadan gecicek sekilde sulandirin kursagina basicaksiniz elle besleme aparati alicaksiniz yada siringa ucuna serum lastigini takip kursagina indiriceksiniz ilk zor gelebilir sonra alistikca daha iyi yaparsiniz cok fazla da vermeyin hafifce basin

6. filozof609

filozof609 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz inşallah iğleşir :(:(:( Yaralar iğleşinceye kadar kafes temizliğine çok dikkat edin.Yaraların mikrop kapmaması lazım.Çok üzüldüm.Biz insanlar ufak bi yanıkta bazen uyuyamıyoruz,dayanamıyoruz:(:(:( Allah şifa versin.Lütfen ilaçlarını ihmal etmeyin ağırlaşırsa farklı veterinerlere de götürün.

7. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Korktugum sey birinin basina gelmis uzuldum bende yemek yaparken hep kusum gelir dusecek diye korkardim sukur dusmedi hic. Hocam veteriner yapman gerekeni soylemis zaten yem yemiyorsa siringayla beslemek tek care yem yemeye calisip kirmaya hali yoksa dal dariyi daha rahat yer. Kusun fotografi videosu falan var mi durumu cok mu kotu merak ettim. Kus tek ise iyice halsizlesir ama tek degilse yine hali varsa biraz kipirdar canlanir.

Sayfayı Paylaş