petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum yem kusuyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Cagdasyarici tarafından 4 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Cagdasyarici

Cagdasyarici New Member

Beğenileri:
    0
    Yediği yemlerin 2-3 tanesi birleşmiş bir şekilde kusuyor. Sanırım kursağından çıkartıyor. Acaba hastalıklı mııdr yoksa çok fazla yediği için mi böyle yapıyor ?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    İkisi de olabilir kafesinizde kum ve kalamar kemiği bulundurun erkek mi kur yaparak mı çıkarıyor yoksa

3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    Ne amaçla kustuğuna göre değişir. Eğer parmağınıza tırnağınıza aynaya vs yansıtıcı yüzeylere yapıyorsa kurdan yapıyordur.Ancak salyalı bir biçimde halsiz ve hasta gibi bir durumu varsa ya çok yedi ya da üşütme vs bir hastalık olabilir.

4. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Benim kusumda ayni sekilde 3 aylik falan daha ceresi yeni yeni mordan maviye donuyo kafesinde degil ama elime teker teker kusuyo arada oterek kusuyo bide kur yaptigi icin midir sizce halsiz vs degil

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    Öterek yapıyorsa kur yapıyordur. Hem ceresi de maviye dönmeye başladığına göre kızışmaya başlamış. Onla anlaşan bir eş alırsanız ilerde yavrularınızda olabilir.

6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    Kızışmış ve eş istiyor demektir yakında parmağınızla çifleşmeye başlar uygun bir eş seçimi yapmaz iseniz :)

7. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Ne zaman evlendireceksin beni diyordur:D:D

8. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Es alamam ya es aldigim kuslar beni unutuyo artik parmakla yetinsin:)

Özer ÇAĞLAR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş