Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum yeni aldim 10 gün oldu fazla su içmiyor

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
Kardeşim emin ol sen görmüyorsundur %100 suyu içiyordur. 2 güne bir suyu değiştirmeyi unutmayalım bu arada. ve yeni aldıysan bi süre ve mümkünse sürekli vitamin takviyesinde bulunmanı öneririm. Ha illa yok abi ikna değilim ben su içtiğine inanmıyorum korkuyorum diyorsan şunu deneyebilirsin; tünekleri veya tüneği çıkar kafesten. kafesin altına ufak bir kaba su doldur ve koy. illa ki gözlemleyeceksindir. kolay gelsin. maşallah mubişine buarada :)

öncelikle hyrlı olsun kuşunuz. su muhakkak içeçektir içiyodurda. o yönden bi sıkıntı olmaz. erkek bir kuş gibi duruyo tam yaşı ile ilgili yorum yapamıyorum resimler pek net degil.

bu arada şimdi farkettim sol ayağında bir problem mi var ?

peki çok teşekkür ederim avisol vitaminde koyuyorum ama tam olarak suyun içine nekadar koyucagımı bilmiyorum damla degil şişe de kapagı var miligiramli yanlısde vermek istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

sağ ayağinda problem var yamuk sol degil solda ise 1 parmak kısa tırnak yok

evet sağ ayağındaproblem var ama gaga taşıda var ama kullanmıyor galiba yada ben görmedim

gagasıda biraz uzun gibi evet

uzun olması bi zarar verirmi gaga taşı var ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

güncelllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

güncelllllll

Kuşunuz çok tatli, uzun ömürlü olsun inşallah

Ayagi için zaten yorum yapmiştim,, bu şekilde yaşamasinda bi sıkıntı olmuyormuş sorun yok

Gagasini kendisi ihtiyacina göre törpüler,,siz kesmeyin aman ha

Balik kemigi edinin hemen
Bu kemigi yeyip hem kalsiyum ihtiyacini karşilarlar,,hem de gaga için törpü niyetine kullanirlar

Geri