petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum Yeni aldım azını açıp kaptıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve BydmR tarafından 28 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşalr yenı bir muhabbet kuşu aldım ve azını aıçp kaptıyor bazen gözleri kısıyor Bide hiç harekt etmıyor Lütfen yardım

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Yeni gelen kuş alışana kadar böyle şeyler yapar sorun yok.

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Sıcaktanda yapıyo herkesin kuşu yapıyo

4. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    tm sağolun

5. Mehmet Gündoğdu

havalar sıcak kardeş serin bir yere koy güneş direk görmeyen bizimkilerde kanatlarını açıp duruyorlar yandı garipler..

6. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    agalar beım kuş heralde ceryanda kaldı ya petshopdan gelirkene suyuna ilaç koyacam suda içmiyo napmam lazım yardım edın nolurya ölmesin

#6 BydmR, 28 Haziran 2013
    Son düzenleme: 28 Haziran 2013
  7. DERYA AY

DERYA AY Guest

selamun aleyküm ben bir mubiş aldım aldığımda azını açıp kapıyordu.bu günlerde çok halsiz ve sürekli uyuyor.mubişimi aldığım yere gidip sordum neden böle yapdıgını sordum.orada aynı bu durumda olan bir kuş vardı bana avisol adında bağırsak antibakteriyeli verdi.ve bir sitede okudum suyuna çocuk aspirini koyun yazıyordu.ve suyunu kaynatıp soğutup kuşa verirsen çok iyi olur. suyuna 1-2 damlalimon damlatabilirsin.ve avisol adında bir vitaminvar onuda kullanabilirsin.ben hayvanları çok severim.zavallı hayvancıklar hasta olunca çok üzülüyorum:(inşaAllah senin mubişinde benim mubişimde iyileşir...:)...

8. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    inşallah kardeşim avisol alacam yakın o kuşn olmzasa olmazı

9. Meltem YILMAZ

öncellikle kuşunuzu kaça aldınız...bende yeni aldım kuşumu evde farkettim ağzını açıp kapıyordu..sandımki korkudan yapıyor ..sonra kusmaya başladı sonrası malum ishal vs...şu an hala hastalıkla mücadele ediyor...benim tavsiyem ucuz kuş almayın çünkü genelde hasta olanlar ucuz oluyor tecrübeyle bunu anlamış oldum...bu tarz kuş satıcılarını esefle kınıyorum...düşündükleri telk şey para...ellerinde çeşitli ilaçlar var en azından hasta kuşlara ilaç verip iyileştirip satabilirler...ucuz diye alıyoruz astarı kılıfını geçiyor...paraya üzükdüğüm için söylemiyorum ama minnacık canı iyileştirmek için dünyanın paarasını harcadım denemediğim ilaç kalmadı...sabaha ya çıkar ya çıkmaz ..

10. DERYA AY

DERYA AY Guest

ben 25 tl ye aldım kuşu ama 3 ay sonra ishal oldu önceden de ağzını açıp kapıyordu

11. Meltem YILMAZ

bende aynı fiyata aldım ölmek üzere ishalden

12. Ezel ALBAYRAK

Beğenileri:
    0
    Fiyatla alakası ne

13. Ezel ALBAYRAK

Beğenileri:
    0
    Fiyatla alakası yok,satıcının insanlığı olsun dünya malına gözü tok olsun 20 tl yede güzel kuş bulursun.

14. Meltem YILMAZ

gözü tok satıcı varmı acaba...tek dertleri ellerindeki hasta kuşları satıp nakite çevirmek ve bir daha kuş satmak
    ben bu konuda şikayette bulunucam bakanlığa mail atıcam..gerekirse bu tarz petshopları kapatsınlar veya caydırıcı cezalar versinler...daha sıkı denetlensin

15. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    ben 30 Tl aldım fakat petsohpda evde hoplayıp zıplayıp duruyodru evde tünekde duruyo hep uyukluyor

16. Meltem YILMAZ

aynı sorun 40 tl den ucuzssa hastadır ..bakanlığın no sunu buldum arayıp şikayet edicem

Kanatlılar ve Küçükevciller Daire Başkanlığı

312 258 74 03

Sayfayı Paylaş