petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Yeni Yemliğinden Yem Yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Baran18 tarafından 29 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Baran18

Baran18 New Member

Beğenileri:
    0
    Sa Arkadaşlar Dün Kuşumun Kafes Mahzemeleri Değiştirdim Yemlil Suluk Tünek Olusun Muhabbet Kuşum Değiştirdiğim Kafese İlk Girdiğinde Tüneklere Üzerinde Durmadı 1 Saat Sonra Alıştı Tüneklere Ama Bişey Fark Ettim Kuşum Yeni Aldığım Delikli Yemliklerden Yem Yemiyor du Sizce Neden Yemiyor Korkduğunda Dolayımı Sürekli Ağzını Açıp Durduğu Için Elimden Veriyorum Yemini Yardımcı Olursanız Sevinirim. ( Aldığım Yemliklerin Fotoğrafı)

Ekli Dosyalar:

2. Can Ulu

Can Ulu New Member

Beğenileri:
    3
    Acıkınca mecburen yiyecektir yemi görmesini sağlayın yeter

Xperia Z3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Yeni oldukları için değişik gelmiş olabilir ama zamanla alışıp acıkınca yiyecektir.

4. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Benim kuşum yeni aldığım oyuncaklardan 2 gün boyunca korktu. Tabandan yukarıya çıkamadı hiç. Böyle bir şey olabilir. Ama zamanla illaki alışacaktır. Yem kabukları yok mu hiç yemlerin üzerinde

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Aynı konuyla ilgili birçok konu açmışsınız. Diğer konular silinecektir. Lütfen forumda konu kirliliği olmaması için aynı soruyu birkaç konu açarak sormayınız.

Sayfayı Paylaş