Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum Yumurtladıı

Furkan EŞMELİ

Meraklı Üye
S.A arkadaşlar bnm bir adet Dişi muhabbet kuşum vardı perşembe günü Yumurtladı ama yanında erkek yoktu kızgınlık yumurtası dediler cuma günü kuşla beraber petshopa gidip eş aldım bugün ikinci yumurtayı gördüm henüz daha çiftleştiklerini sanmıyorum ama bi sizlere soruyum dedim

Kuşu alır almaz çiftleşmezler ki daha eş olcaktar dişi hazır olcak erkek hazır olcak ozman olur yumurtalar boştur

Kuşu alır almaz çiftleşmezler ki daha eş olcaktar dişi hazır olcak erkek hazır olcak ozman olur yumurtalar boştur
Böyle bir kaide yok, uyum meselesi, ilk eşe attığımda hemen çiftleşen çok kuşum oldu, yani belli olmaz, kızgınlık yumurtasını aldıysanız 2. yumurta dursun, eğer yumurtanın devamı gelirse kuşlar çiftleşmiş olabilirler.

Son düzenleme:
Böyle bir kaide yok, uyum meselesi, ilk eşe attığımda hemen çiftleşen çok kuşum oldu, yani belli olmaz, kızgınlık yumurtasını aldıysanız 2. yumurta dursun, eğer yumurtanın devamı gelirse kuşlar çiftleşmiş olabilirler.
kardeşm kızgınlık yumurtası da duruyor bugün bida yumurtladı onuda almadım oda duruyor boş olsa bile basıp alışsın mı yoksa almalımıyım sizce

2 gun sonra bir yumurta daha gelmezse alin.

Es aldiktan sonra yaptigi yumurtayi baz alin.

Es aldiktan sonra yaptigi yumurtayi baz alin.
Tamam kardeşm çok sağol yardımcı olduğun için sana bir sorum daha olacak dişi 1 buçuk 2 senedr bnde haliyle bana çok alışkın sanırım biraz kıskançlık yapıyor bn yanlarına gittiğimde erkeğe vuruyor kızıyor ama bi bakıyorum birbirlerine yem veriyolar bi bakıyorum anlaşamıyolar düzelirler mi ? :confused:

erkek kuşa baglı iyiy kızışıksa doludur

Geri