petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusum yumurtlamiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tedim tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. tedim

tedim Guest

Muhabbet kuslarim ciflesiyor ya klasik 50 gündür ama yumurta yok sorun ne olabilir.

2. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    mama falan veriyormusun ?

3. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Ciftlesiosa ilk ciftlesmesi ise acemilik olabilir weya ya erkekte sorun yada diside kisirlik olma ihtimalide war kanatlarda kuyrukta dusme warmi peki

4. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    abi sana bi sorum var lütfen cvp ver bn bir çift almıştım hiç yavrulamamış erkek 7 ay hiç dişinin üstüne binmiyor diye erkeği değiştirdim salmadan bi erkek aldım 1 yaşında bu kuş çiftleşiyor ama kısa aynı youtubedeki videolardaki gibi kanadını açiyor kuyrugunu sürtürüyor ama dediğim gibi kısa sürüyor 1 dk sürmüyor 30 sn kadar ama dişi yumurtlamıyor mama değilde evde olanları karıştıırp veriyorum sorun nedir acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:14 -->-> Daha önceki mesaj 17:11 --

dişi tüyede girdi sorun bu olabilirmi

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence dişide sorun olabilir çünkü çiftleşme tam olmazsa dişi yumurtlar ama yumurtalar döllenmez

Sayfayı Paylaş