Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum yumurtlamıyor

byz

Meraklı Üye
Önceki konulara baktım ve dişi kuşumda yazdığınız bütün belirtiler var ama bir türlü yumurtlamıyor devamlı çiftleşmelerine rağmen. Bunun sebebi nedir ? Acaba kısır olabilir mi ?

Ne zamandan beri belirtiler var bide kaç gündür çiftleşiyor ?

Mama larına keçiboynuzu tozu
koymayı denedinmi
sperm sayısı ve kalitesini
yükseltti ğini biliyorum

benimde öyle bir dişim var aylaraca çiftleştiler bir türlü yumurtlamadı bende dişiyi ayırdım erkeğin yanına başka dişi attım 15 gün sonra yumurtladı suan 5 yavrusu 3 yumurtası var :D

Ne zamandan beri belirtiler var bide kaç gündür çiftleşiyor ?

Yaklaşık 1,5 aydır belirtiler var ve 2 aydır çiftleşiyorlar neredeyse hergün.Yuvalığa giriyor,kuluçkaya yatıyor ama yumurta yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

Sorun günceldir.

aynı durum bendede var demekki kuşlar bu aylarda yumurtlamıyor az beklicez mecburr

yumurtlamanın ayla alakası yok hazırsa kuş yumurtlaması lazım bir sorun yoksa kısırlık gibi.daha yeni benim kuşumun yavrular çıkıyor halen yumurta var altında.ayla değil hazırsa yumurtlar
Hayırlı üretimler bence dişiyi değiştirin eğer o kadar zamandır çiftleşiyorlarsa

yumurtlamanın ayla alakası yok hazırsa kuş yumurtlaması lazım bir sorun yoksa kısırlık gibi.daha yeni benim kuşumun yavrular çıkıyor halen yumurta var altında.ayla değil hazırsa yumurtlar
Hayırlı üretimler bence dişiyi değiştirin eğer o kadar zamandır çiftleşiyorlarsa

Ya şimdi alıştılar birbirlerine bu dişiyi ben birine veririm vermesine de, bu 2.dişi olduğu için eğer 3.bir dişi alırsam alışır mı ?

Geri