petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum yumurtlamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve byz tarafından 15 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. byz

byz Member

Beğenileri:
    2
    Önceki konulara baktım ve dişi kuşumda yazdığınız bütün belirtiler var ama bir türlü yumurtlamıyor devamlı çiftleşmelerine rağmen. Bunun sebebi nedir ? Acaba kısır olabilir mi ?

2. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    Ne zamandan beri belirtiler var bide kaç gündür çiftleşiyor ?

3. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mama larına keçiboynuzu tozu
    koymayı denedinmi
    sperm sayısı ve kalitesini
    yükseltti ğini biliyorum

4. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    benimde öyle bir dişim var aylaraca çiftleştiler bir türlü yumurtlamadı bende dişiyi ayırdım erkeğin yanına başka dişi attım 15 gün sonra yumurtladı suan 5 yavrusu 3 yumurtası var :D

5. byz

byz Member

Beğenileri:
    2
    Yaklaşık 1,5 aydır belirtiler var ve 2 aydır çiftleşiyorlar neredeyse hergün.Yuvalığa giriyor,kuluçkaya yatıyor ama yumurta yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

Sorun günceldir.

6. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    aynı durum bendede var demekki kuşlar bu aylarda yumurtlamıyor az beklicez mecburr

7. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    yumurtlamanın ayla alakası yok hazırsa kuş yumurtlaması lazım bir sorun yoksa kısırlık gibi.daha yeni benim kuşumun yavrular çıkıyor halen yumurta var altında.ayla değil hazırsa yumurtlar
    Hayırlı üretimler bence dişiyi değiştirin eğer o kadar zamandır çiftleşiyorlarsa

8. byz

byz Member

Beğenileri:
    2
    Ya şimdi alıştılar birbirlerine bu dişiyi ben birine veririm vermesine de, bu 2.dişi olduğu için eğer 3.bir dişi alırsam alışır mı ?

Sayfayı Paylaş