petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum yumutlamaya hazırımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve canımkuslarım tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. canımkuslarım

2. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun yumurtlamak uzere nasıl anlasılıra gelince kanatlari aşaya çoker poposunda sislik olur beyaz kuşunda oldu şekil baya belirgin yumurtasi var..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:49 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

Biri lutino biri albino kuşların en azinda resimden öyle gozukuyo bunlarin guzel yavrusu olur .)

3. canımkuslarım

Inşallah çok sevindim bizim erkek kuş durmuyodu sırnaşıyodu binet bakıyım bide kafesi pis yumurtlamasına engel olurmu ve ne türlü vitaminler veriyim

4. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalık var degilmi kafeste? pislini temizle yumurtlamadan önce yemini eksik etme biliyosan mama yap yumurtali havuçlu falan kumunu eksik etme kalsiyum için kalamar kemigi tak suyunada vitamin al avisol

5. canımkuslarım

Tmm ama elime aldığımdaa arka taraflarında şişlik yok ve yuvalık var vitamin alırımda mamayı nasıl yapacağımı bilmiyorum ama doğan kuşun sağlıklı olmasını istiyorum

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    #6 Ekincan EROL, 25 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 25 Mayıs 2014
  7. canımkuslarım

Erkek kuşla araları iyi hatta şiftleştiklerini gördüm ama yuvalıktan ikiside korkuyo ama açıkta çiftleşiyolar

8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Yuvalığa ilgi yoksa yumurtlayacağını pek sanmam. Önce yuvaya ilgi duyması, yumurtalarının güvende olacağına emin olması lazım. Belki kafese yumurtlar.Ayrıca dişinin burnuna ne oldu bir yere çarpıp kırılmış gibi duruyor.

9. canımkuslarım

Zavallı aldığımda öyleydi acıdım durumunada aldım

Sayfayı Paylaş