petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum yuvalığın dışına yumurtladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aek tarafından 16 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Aek

Aek New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum yuvalığın içimdeki kumu dışarı(kafesin içine) çıkarttı. Ertesi günü de oraya yumurtladı. Ben de yumurtayı alıp yuvalığın içine koydum. Yuvalığın içinde kum var hala. Daha sonra yine yuvalığın dışına yumurtladı, daha yeni yapmış. Onu da koydum ama doğrumu yaptım bilmiyorum. Önerilerinizi alabilirmiyim.

#1 Aek, 16 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 16 Temmuz 2015
  2. kayraa kirac

kayraa kirac Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    35
    Neden kum koydunuz belki kumdan rahatsiz oluyordur. Ince talas koyun yuvaya. Kusunuzda bakici kani yoksa bosa yumurtlar malesef

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. eypkrnby

eypkrnby New Member

Beğenileri:
    0
    kuşun yerini değiştirmen bence yanlış geçen amcamın kuşu pencerenin önüne yumurtladı yumurtaları yuvalığa koydu birde baksın ne kuşu yumurtaya oturmuyor ne yapsada esde oturmadı bence yanlış etin :( yazık oldu :(

4. Aek

Aek New Member

Beğenileri:
    0
    İlk defa yumurtladığı için bilmiyodur belki diyerek yumurtaları yuvalığa koydum. Talaş koysam bitlenmezmi. Bi de 3-4 yumurtadan sonra kuluçkaya yatıyormuş galiba şu anda yumurtalarla ilgilenmiyor

5. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Alicaksan hamster talaslari var kum koymayin.hamster talaslari cok iyi 10 tl paketi fazlasiyla yetiyo

6. Aek

Aek New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler en kısa zamanda alıcam

Sayfayı Paylaş