petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusum yuvalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FatihGülhan tarafından 25 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    kusum yuvalıga girmiyor dün taktım eş aldım yanına 4 gün once sizce ilerleyen zamanlarda girermi

2. erdincozn54

Çok hızlısın kardeş sabret biraz :)

3. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    biraz zaman ayırman lazım hem 4 gün önce eş almıssın bekle oda ortama alıssın :)

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Herseyin ilacı zaman ve sabır. cok aceleci davranıyorsun. ne bekliyordun taktıgın gibi yuvaya girmesini mi? Oda yeni bir ortama girdi sonucta alısması için zaman tanımalısın.

5. armand0

armand0 Guest

Onur hocamında dediği gibi biraz zaman tanımalısın zaten ortama yeni gelmiş artı birde yuvalık zamanla alışır merak etme

6. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    kız 4 senedir bende

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dişinin ne kadar sizde oldugu önemli degil zaten suanda. erkek kusla ne kadar süredir birlikte ve ne kadar süredir yuva takılı.

8. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    yani sizce kaç güne çifteşirler ve yuvanın içine girerler daha sabah kestim 6 7 gibi telleri takılıyıdı ama kapısının onunda tel vardı erkek de pazar günü aldım

9. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    birbirlerine alısmaları lazım. bu süreyi kuslar uzatır veya kısaltır ama ortalama 1 ay kadar sürebilir bu alısma.

10. Aysetursak

Benim kuşlar iki aydır bende yuva da bir buçuk aydır takılı. Eş tuttular ama hala ikisi de bir kez olsun dönüp bakmadılar bu da neyin nesi diye. Olmayınca olmuyor 7 ay 1 sene bekleyenler var

11. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İlk ciftimden yavru alabilmek için tam 2 sene bekledim. Dile kolay 2 sene :D
    Ama suan maşallah elimde olan ciftlerin hiçbirisinde öyle problem yasamıyorum :)

12. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Kutuplar erimesin , penguenler üşümesin istiyorum ama insanın istediği olmuyor ki

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kardeşim biraz zaman ver diger kuş okadar arkadaşlarindan ayrildi. kuşcu dan aliysan. yeni arkadaşina alişacaktir. ara da kucuk kavgalar olacaktir benim kuşlarim bile yapiyor bazen 2 ay olmasina ramen. yuvaklık için 4 gunluk bir kuş için erken daha kendilerine aşilişmadan çifleşmezler...

Sayfayı Paylaş