Muhabbet kuşum yuvalıktan hiç çıkmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Yusuf TAŞ tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Ahmet Yusuf TAŞ
  Çevrimdışı

  Evet arkadaşlar başlıktada dediğim gibi yuvalıktan hiç çıkmıyor hep yuvalıkta kapağı biraz açtım uyuyordu sonra uyandığında erkek kuş onu besliyor ne yumurtladı ne çiftleşti sanki kulaçkaya yatmış gibi bi hareketleri var birde yuvalığın içini kazıya kazıya ayağını geçecek kadar talaşla doldurmuş erkek çiftleşmek istiyor ama dişi yuvalıktan çıkmak bilmiyor sizce neden ikiside kızışmış durumda acaba yumurtlarmı ?
   
 2. Ezel ALBAYRAK
  Çevrimdışı

  Kuluçka hazırlığı yapıyor.
   
 3. Ahmet Yusuf TAŞ
  Çevrimdışı

  peki ne zaman çiftleşireskiden yuvalığı kazırdı ama artık kazımıyor talaşla doldu sadece kulaçkaya yatarmış gibi tüylerini şişirip bekliyor
   
 4. Ahmet Yusuf TAŞ
  Çevrimdışı

  Birde dişi kuş içinde uyuyor çok halsiz bugünlerde vitamin ilaçlarını eksiksiz veriyorum neden acaba söylermisiniz arkadaşlar ishal değil tüy dökümü varmı bilmiyorum ama bu aralar kafesin tabanı sadece tüyle doldu fazla kaşınmıyor birde erkek kendi kendine başını sallayıp kur yapıyor ama dişi kuş yuvalıkta uyuyor lütfen yardım.
   
 5. Ali Bayrak
  Çevrimdışı

  Yaw arkadaşın konusunu bölmek gibi oluyor ama aynısı benimkilerde de var. Yalnız benimkinde erkek hiç çıkmıyor. Dişi ara sıra çıkıyor. Yumurta maması verdim. Doğru dürüst yemiyorlar. Kuş beslemekten hiç anlamıyorum. Bi süredir tüy döküp duruyolardı. İshal yok. Bi yardım ediverin.
   
 6. Murat KARAYILAN
  Çevrimdışı

  Murat KARAYILAN Profesyonel

  Katılım:
  30 Mart 2013
  Mesajlar:
  2.048
  Beğenileri:
  2
  Yer:
  Ankara/Dikmen
  bu dönemde tüy dökmesi normaldir.
   

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

 1. erkek sultan pagani disiyi yuvadanlıktan cıkarmıyor neden

  ,
 2. sultan papaganı yuvalıktan hıc cıkmıyor