Karadeniz Pet

muhabbet kuşum

Ergin KEPENEK

Yeni Üye
muhabbet kuşumun 3 tane tırnaklağı düştü ve çok keyifsiz hiç ötmüyor konuşmuyor devamlı uyuyor .

muhabbet kuşumun 3 tane tırnağı düştü çok keyfsiz hep uyuyor hiç ötmüyor ne yapmam lazım veya negibi hastalığı ola bilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:36 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

muhabbet kuşumun 3 tane tırnağı düştü çok keyfsiz hep uyuyor hiç ötmüyor ne yapmam lazım veya negibi hastalığı ola bilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:36 --

bir yere takılarak değil kendiliğinden düştü baktıkki tırnağı kafesin içinde

arkadaşların yardımcı olabilmesi için resim eklerseniz kuşunuzun ve tırnak kısımlarının daha net cvplar alırsınız. geçmiş olsun umarm iyileşir.

üst kabuğunu atıyor tırnak altında tırnak var çok kaşınıyor sanırım kendi sıyırıyor tırnaklarını oksijenle temizledim mantar kremiyle kremledim doğrumu yaptım.

Trosyd ya da Vaselin kullanabilirsiniz eğer mantar varsa. Günlük olarak değişimini yapıp, yaklaşık 7-10 gün uygulayabilirsiniz. Geçmiş olsun.

teşekkür ederim resim koyamıyorum gönderme ling 'i bulamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

sanki ömrümden ömür gitti

A6J8nq.jpg
resmini yolladım lütfen bakıp acil dönermisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
A6J8nq.jpg
resmini yolladım lütfen bakıp acil dönermisiniz

Levent beyin dediği gibi mantar sanırım tırnaklar çürümüş parmaklar şiş gibi size söylenen tedaviyi uygulayın 1 hafta sonra tekrar çözüm bulamazsanız yazın sanki kanatmış o kanda orda kurumuş gibi duruyo .çok geçmiş olsun.

Geri