petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Pols tarafından 20 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Pols

Pols New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG] Merhaba arkadaşlar. 10 aylık dişi muhabbet kuşum bu sabah rahatsızlandı. Bitkin ve halsiz bir şekilde duruyor. Daha dün aksam ucuyordu. Fakat suan ne ucabiliyor nede tünekte durabiliyor.
    Erkek olanda herhangi bir problem yok. Yardımcı olursanız cok memnun olurum...

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    737
    Öncelikle derhal erkek kuştan ayırın dişi kuşunuzu baya bi acı çekiyor gibi gözüküyor. Hastalık belirtilerinden biraz bahsedermisiniz

3. Pols

Pols New Member

Beğenileri:
    0
    Bahsettiğim gibi dün ucuyordu. Bugün elime aldım biraz sevdim. Ucsun diye bıraktım fakat yarım metre bile ucmadan düştü. Şuan durumu cok kötü. Ayaklarınım üstünde bile duramıyor yattı yere. İlaç felan verdim. Sadece kalbi atıyor. Başka bir hareketliliği yok. Çok üzülüyorum...

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    737
    Rasgele ilaç verilmezki. Dışkısı felan nasıl son durumu nasıl kuşun dün akşamdan beri?

Sayfayı Paylaş