Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum

DiyaresTR

Yeni Üye
Yeni aldıgım muhabbet kusu arkadaslar
Irkı nedır
Kaç aylıktır
Dişimi erkekmi
Şimdiden teşekkür ederim
3084incie5094954.jpg

Yerli bir yas civari erkek bir kuş. Sağlıcakla besleyin.

Yerli bir yas civari erkek bir kuş. Sağlıcakla besleyin.
Daha tecrübesizim ama 1 yaşında olduğunu nasıl anladınız acaba kuşun gözleri tam gözükmüyor hatta hiç gözükmüyor aydınlatırsanız sevinirim bende bilgilenmiş olurum.
Yeni aldıgım muhabbet kusu arkadaslar
Irkı nedır
Kaç aylıktır
Dişimi erkekmi
Şimdiden teşekkür ederim
3084incie5094954.jpg
Kuş erkek ancak tam yaş için gözünün fotoğrafını çekip gönderirseniz üstadlar yardımcı olacaktır.
Yaş hakkında yardımcı olacağını düşünüyorum az çok sizde tahminde bulunabilirsiniz linki inceleyin lütfen
https://www.google.com.tr/url?sa=t&...ggbMAA&usg=AFQjCNFrMKJVaNRCGZvvspbqQYiIR6aMzg

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    16.4 KB · Görüntüleme: 7
  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    15.6 KB · Görüntüleme: 8
Arkadaşlar bakabilecek yokmu üstte foto eğer 1 yas civarındaysa eğitebilirmiyim gel git yada elime gelmesi falan şimdiden tşk

Zor gibi kuş yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 1 yada daha fazla diye düşünüyorum ama tam bilgim yok. Ancak 1 yaşında civarı. Eğitmek olmaz olursada çok zor diye biliyorum. Size tavsiyem kuşu değiştirmeniz yönünde eğerki eğitecekseniz. Yavru kuşların gözleri full siyah olur iade etme şansınız varsa iade edip üreticiden yavru alırsanız hem sağlıklı hemde güvenilir olur.

Yetişkin erkek 1 yaş civarı yavru değil

1.5-2 yaşında yetişkin bir erkek. Bu kuşa kim yavru deyip verdi ise ya kuştan gram anlamıyor yada satmış olmak için satan bir satıcı imiş. böyle yerlerden uzak durmak gerekli... kaz ı bile kuş diye satmaya kalkarlar

Geri