petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşuma arkadaş alıcam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve merhaba118 tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. merhaba118

sa beyler ben erkek muhabbet kuşuma bi tane dişi almak istiyorum ben çalışıyorum kuşda kafesinde bütün gün sıkılıyor ama şöyle bir endişem var şimdi benim kuşun biraz sinirli bir yapısı var bide sürekli herşeyi ısırma alışkanlığı şimdi ben buna bi eş alsam ona kötü davranırmı diye korkuyorum bide eğer öyle olursa birbirlerine alışmalarını nasıl sağlarım danışmak istedim

2. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Eşini siz değil o seçsin. götürün bir üreticiye dişilerin arasına salın kuşunuzu. gözlem yapın. zaten iyi anlaştığı bi kuş olacaktır. onu seçin ve eve götürdüğünüz zaman da kafesi sakin bir yere kuşların rahatsız olmayacakları bir yere koyun. kısa zaman içerisinde uyum sağlayacaklardır.

Sayfayı Paylaş