Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşuma Bir şey oldu acil yardım !!!

Canser Sağlam

Yeni Üye
Dün öğlen saatlerinden beri sürekli uykluyo , tam ishal olmasada sıvıya yakın tuvaletini yapıyo ve tüylerini kabartıyo , dışarıya cıkardım kafesten ucuyo falan tekrar kafesine gelip içeri giriyo üzerime koyuyorum aynı şekilde biraz gezinip uyukluyo ?:confused::confused:

Kuşunuz ishale çeviriyo olabilir.Bunu tetikliyen şey ise yumurta sebze v.s bunları veriyosanız vermeyi kesin sadece yem verin düzelir.Yemine 1 yada yarım cay kasıgı kuş kumuda karıstırırsanız iyi olur.

aspur verin yem verin meyve vitamin vermeyin eğer geçmezse ilaca başlayın

meyve sebze vermiyorum zaten yumurta vs de vermedim coktandır tesekkürler cevaplarınız için :)

Patatesi haşlayıp verebilirsin suyunada çay kaşığının ucuyla kahve koy ben öyle yapıyorum..patatesi yemese suyu içmek zorunda inş..iyileşir kuşunuz

Dün öğlen saatlerinden beri sürekli uykluyo , tam ishal olmasada sıvıya yakın tuvaletini yapıyo ve tüylerini kabartıyo , dışarıya cıkardım kafesten ucuyo falan tekrar kafesine gelip içeri giriyo üzerime koyuyorum aynı şekilde biraz gezinip uyukluyo ?:confused::confused:
benim kuşumda aynı sizinki gibi iyice kötüleşti veterinere götürdüm anlamadı petshopta bi arkadaşa gösterdim ilaç verdi suyuna 75 cc karıştırdım iyileşmesse kuruluk diye bi hastalığa çevirir dedi eşinden ayırdım inşallah düzelir ben elimden geleni yaptım gerisi ALLAH a kalmış

O kus üsütmus ya da cereyan da kalmis sicak tutun agzina 1 damla bal damlatin. Birde aspirin varsa suyla eritip sabah aksam 2 ser damla verin

Kusunuzu sıcakta tutun ve kanarya yemi verin geçmiş olsun

Geri