petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşuma eş alacak olsam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Bğe1864 tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Bğe1864

Bğe1864 Guest

muhabbet kuşuma eş alacak olsam kendisne seçtirmem veya benim seçmemin bir farkı olur mu

#1 Bğe1864, 30 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2014
  2. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    kendi seçmesinde yarar var götürebilirsen götür kendisi seçsin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 23:48 --

sen seçersen eş tutmama(begenmeme) gibi bi ihtimalde oluyor :)

3. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Kendi secerse daha iyi sonuclar alirsiniz

4. Bğe1864

Bğe1864 Guest

hemen düşünmüyorum ama alacağım önceki aldığım eşi kedinin teki yazın kaçırdı itoğlu şimdi ben ilgileniyorum biraz daha bakıp ona göre alacağım az daha bakıp duruma göre alacağım :D

#4 Bğe1864, 30 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2014
  5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    az daha bak o zman soylerız bizde soruna cevap

6. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Bu zamana kadar hiç bir kuşuma kendi eş seçtirmedim ve kendim Seçtim. Beğenmediğim bir kuşu sırf erkek bir saat gördü yanın da durdu diye alıp eve getirmem. Şansa daha beğenmeyen olmadı kimi ilk gün el tuttu kimi 1 ay kimi 3 ay sonra ama tuttu sonuçta. Bence kendiniz seçin.

7. Hilal Mutlu

Bizim erkek azgın olduğu için en çirkin kuşu da versen kabul eder :D Babam rengi yüzünden bir kuş aldı ben de onu yetiştirdim koydum yanına, iyi anlaşıyorlar. Ondan önce de zaten erkeği veya kızı ayrı serbest bırakıyordum, kafeslerine gidip kur yapıyorlardı ilgileniyorlar tanışıyorlardı yavaş yavaş. Alışma aşaması iyi oldu anlayacağınız :)

Sayfayı Paylaş