petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusuma eş almayı düşünüyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sevgi özgüner tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. sevgi özgüner
    Gizli

merhaba. 8 aylık olan dişi muhabbet kuşuma eş almayı düşünüyorum. nelere dikkat etmeliyim. bir de kusum oyun oynadığı ayakkabı kutusunun içini eşeliyor. bir sebebi olabilir mi ? bir tanıdığımızın erkek kuşu bizdeydi benim kuşum hep yanaşmak istedi ama diğer kuş korkup hep kactı. o gittiğinden bir süre sonra kusum asabiydi gelmiyordu elimizi yanaştırdığımızda bağırıyor.[​IMG] bu da fotoğrafı ekleyebildim mi bilmiyorum :) teşekkürler

2. Samet Çağlar
    Gizli

foto gözükmüyor malesef :(

3. foto gözükmüyor bu sayfaya eklerseniz güzel olur

4. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    cam önünde beyaz atlı prensini bekliyor iyi bir hollanda ile eş olur :)

5. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    1 yaşlarında erişkin bir erkek kuş alabilirsiniz.Ayrıca kuşunuz çok tatlı maşallah ve fena kızışmış yakında kızgınlık yumurtası görebilirsiniz en iyisi yakışıklı bir eş almanız :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

6. Serhat Yağ
    Gizli

Merhaba,
    Eşi ilk olarak onunla ısındırmak ve senden soğutmak istemiyorsan kendi kuşunun önüne o kuşu koy onlar 1-2 gün orda konuşurlar daha sonra o kuşu da o kafese koy.
    Eğer kuşu hemen koyarsan kuş bunu zorunlu hissedebilir ve tiksinebilir.(Bu benim düşüncem internette görmüştüm)

Sayfayı Paylaş