petshop

muhabbet kusuma eş almayı düşünüyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sevgi özgüner tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. sevgi özgüner

merhaba. 8 aylık olan dişi muhabbet kuşuma eş almayı düşünüyorum. nelere dikkat etmeliyim. bir de kusum oyun oynadığı ayakkabı kutusunun içini eşeliyor. bir sebebi olabilir mi ? bir tanıdığımızın erkek kuşu bizdeydi benim kuşum hep yanaşmak istedi ama diğer kuş korkup hep kactı. o gittiğinden bir süre sonra kusum asabiydi gelmiyordu elimizi yanaştırdığımızda bağırıyor.[​IMG] bu da fotoğrafı ekleyebildim mi bilmiyorum :) teşekkürler

2. Samet Çağlar

foto gözükmüyor malesef :(

3. Abdurrahman CENGİZ

foto gözükmüyor bu sayfaya eklerseniz güzel olur

4. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    cam önünde beyaz atlı prensini bekliyor iyi bir hollanda ile eş olur :)

5. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    1
    1 yaşlarında erişkin bir erkek kuş alabilirsiniz.Ayrıca kuşunuz çok tatlı maşallah ve fena kızışmış yakında kızgınlık yumurtası görebilirsiniz en iyisi yakışıklı bir eş almanız :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

6. Serhat Yağ

Merhaba,
    Eşi ilk olarak onunla ısındırmak ve senden soğutmak istemiyorsan kendi kuşunun önüne o kuşu koy onlar 1-2 gün orda konuşurlar daha sonra o kuşu da o kafese koy.
    Eğer kuşu hemen koyarsan kuş bunu zorunlu hissedebilir ve tiksinebilir.(Bu benim düşüncem internette görmüştüm)

Sayfayı Paylaş