petshop

Muhabbet kuşuma eş anladım 1-2 sorum var bakarmısınız ?_

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve can yılmaz tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. can yılmaz

ARKADAŞLAR SARI OLAN KUŞU BUGUN ALDIM. DİGERİ 1 AYDIR BNDE VE BAYA ALIŞTI BANA KAFAMDAN-KLAVYEDEN İNMEZ OLDU. AMA YENİ KUŞU YANINA KOYUNCA ISIRIO GİBİ. SİZCE BU ISIRMA MI YOKSA OYUN TARZI BİRŞEY Mİ YAPIOLAR ? SARI'YI 40 GÜNLÜK DİYE ALDIM, MAVİ OLAN 70 GÜNLÜK. DİŞİ OLARAK ALDIM SARIYI VİDEOSU

https://www.youtube.com/watch?v=8hOd3nhTm-Q&feature=youtu.be

2. Hürkan YILMAZ

Sarı kuş yanına arkadaş veya eş geldiğinde onunla ilgilenecek sizinle ilişkiyi azda olsa kesecektir .

3. can yılmaz

usta video'yu izleme şansın varsa şunu sormak istiyorm. yaptıkları öpüşme tarzı hareket kavga mı ?

4. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    hocam kuşlarınıza hasta oldum maşallah çok güzeller :)

5. selen canaydın bedel

Platin Üye

Beğenileri:
    14
    kavga değil

6. can yılmaz

teşekkürler. sarıyı bnde çok begendim üstelik çok ucuza aldım digerine göre ama bir ısırıyor ki tarif edilemez . inş alışır digeri gibi parmagıma-omzuma v.s :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

inş degildir. kafeste ztn yan yana duruolar. dışarda bu halleri. babası rock'çı fln herhalde felaket kafa sallıyor sarı :)

Sayfayı Paylaş