petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşuma kanarya yemide vereyimmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Gündoğdu tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

Bizimkilere hep maviboncukun yemden veriyorum elimde biraz kanarya yemide var ondan karıştırsam çeşit yapsam olurmu severlermi yada zararı olurmu?

2. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Kanarya yemini ishalde kullanılıyor, kuşu kabız olabilir.

3. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

Kanarya yemi muhabbeti ishalmi yapar anlayamadım

4. Mehmet ŞEKER
    Gizli

yok ishal yapmaz. arkadaşın demek istediği, kanarya yemi muhabbet kuşlarına ishalken verilir.

5. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

yani yemlerine biraz karıştırsam sorun olurmu kabızmı olur bu sefer :eek:

6. Karıştır sıkıntı olmaz.Ben de Mavi boncuk kabuklu paket kullanıyorum.Kanarya yemiyle karışık veriyorum.

7. Sami Eki
    Gizli

Sami Eki Guest

2 tane tanıdığım üretici var ikiside yarı yarıya karıştırıyor, bende veriyorum özellikle yeni yeme düşen yavru daha rahat kırıyor

8. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    kanarya yemi kesinlikle isal yapmıyor .muhabbet yemiyle karıştırıp verebilirsiniz.ve çok faydalı.

9. murat beynam
    Gizli

kanarya yemi yani aspir besin değeri çok yüksektir yeme sade yeme üçde bir oranda katarsanız iyi olur fazlası yağlandırır çevremizdeki arkadaşlara akdarı ve aspir karışımı tavsiye ediyoruz biz kendi üretim hanemizde kullanıyoruz ve sindirim ve rahatlık açısından bayağı bi faydasını gördük

10. Mehmet Gündoğdu
    Gizli

Tamam yemine 3te1 civarında karıştırıcam şimdi tşkler..

Sayfayı Paylaş