Karadeniz Pet

Muhabbet kusuma mantar bulasmisti bugun tedavi surecinde 3. gunu bitirdik sizce durumu nasilll?

hilallozturkk61

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar, kusumuzda mantar hastaligi varmis. Malesefff cok gec anladik. İlerlemisti.. Bugun tedavisinde 3. Gun bitti. Normalde gunde bir kullanilmasi gereken deep live damlasini kullaniyorum onu tavsiye etti guvendigimiz biri, ozellikle gunde iki kere kullanin dedi. İnsallah yanlis bisey yapmiyorumdur. 3 gundur sadece bugun bir kere surdum damladan.. Kusumun onceki ve simdiki halini atacagim sizlere. Onceki halinde gagasinin yanindakiler cok kabarik gorunuyor fotografta normalde daha sinikti..
2017-06-01 02.43.15.png
IMG_20170605_011419_656.jpg

Merhaba arkadaslar, kusumuzda mantar hastaligi varmis. Malesefff cok gec anladik. İlerlemisti.. Bugun tedavisinde 3. Gun bitti. Normalde gunde bir kullanilmasi gereken deep live damlasini kullaniyorum onu tavsiye etti guvendigimiz biri, ozellikle gunde iki kere kullanin dedi. İnsallah yanlis bisey yapmiyorumdur. 3 gundur sadece bugun bir kere surdum damladan.. Kusumun onceki ve simdiki halini atacagim sizlere. Onceki halinde gagasinin yanindakiler cok kabarik gorunuyor fotografta normalde daha sinikti.. Ekli dosyayı görüntüle 12056 Ekli dosyayı görüntüle 12059
Çok farkediyor tebrikler geçmiş olsun dilerim

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşunuzun tedavisi sonuç verdi mi? Sağlıklı halini de paylaşırsanız çok sevinirim.

Geri